تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۱ - ۰۰:۰۳ کد مطلب 88899

اتلتیکومادرید در خانه خیخون باخت

با شکست خارج از خانه اتلتیکومادرید برابر خیخون، هفته سی‌ام لالیگا پیگیری شد.  به گزارش مشرق، در ادامه بازی‌های هفته سی‌ام لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا امروز (شنبه) اتلتیکومادرید در خانه اسپورتینگ خیخون با نتیجه ۲ بر یک مغلوب شد. آنتوان گریزمان در دقیقه ۲۹ برای اتلتیکومادرید گل نخست بازی را زد، اما در ادامه […]

با شکست خارج از خانه اتلتیکومادرید برابر خیخون، هفته سی‌ام لالیگا پیگیری شد.

 به گزارش مشرق، در ادامه بازی‌های هفته سی‌ام لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا امروز (شنبه) اتلتیکومادرید در خانه اسپورتینگ خیخون با نتیجه ۲ بر یک مغلوب شد.

آنتوان گریزمان در دقیقه ۲۹ برای اتلتیکومادرید گل نخست بازی را زد، اما در ادامه آنتونیو سانابریا در دقیقه ۷۹ و کارلوس کاسترو در دقیقه ۸۹ برای اسپورتینگ خیخون گلزنی کردند.

اتلتیکومادرید با این شکست ۶۷ امتیازی و در رده دوم ماند. با این نتیجه، اتلتیکومادرید این فرصت را با بارسلونای صدرنشین داد تا فردا با کسب پیروزی در خانه ویارئال، حاشیه امنیتش در صدر جدول را به ۱۱ امتیاز افزایش دهد.

هفته سی‌ام لالیگا امشب با سه بازی دنبال می‌شود که در دو بازی نخست اول از ساعت ۲۰:۴۵ گرانادا از رایووایکانو پذیرایی می‌کند و لاس‌پالماس به خانه رئال‌سوسیه‌داد می‌رود.

در آخرین بازی هم از ساعت ۲۳ دپورتیوو لاکرونیا میزبان لوانته خواهد بود.

در جدول، تیم‌های بارسلونا، اتلتیکومادرید و رئال‌مادرید به ترتیب با ۷۵، ۶۷ و ۶۳ امتیاز اول تا سوم هستند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: