تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۱ - ۰۶:۱۳ کد مطلب 88922

قرعه به نام «قرعه» نیفتاد

قسمت اول مجموعه تلویزیونی «قرعه» علی‌رغم اعلام قبلی شبکه به پخش نرسید. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، مجموعه تلویزیونی «قرعه» آخرین سریالی بود که کمترین فرصت باقیمانده به نوروز کلید خورد و سازندگان آن بدون در دست داشتن فیلمنامه کامل کار تصویربرداری را آغاز کردند. بنا بر این گزارش، از آنجا که […]

قسمت اول مجموعه تلویزیونی «قرعه» علی‌رغم اعلام قبلی شبکه به پخش نرسید.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، مجموعه تلویزیونی «قرعه» آخرین سریالی بود که کمترین فرصت باقیمانده به نوروز کلید خورد و سازندگان آن بدون در دست داشتن فیلمنامه کامل کار تصویربرداری را آغاز کردند.

بنا بر این گزارش، از آنجا که خود سازندگان هم گمان نمی‌کردند که سریالشان گزینه پخش نوروزی باشد، برنامه‌ریزی ها را برای پخش باکس بعد از نوروز انجام داده بودند که ناگهان در دقیقه نود قرعه که گزینه رزرو شبکه یک بود سر از شبکه سه درآورد و گزینه قطعی این شبکه در نوروز شد.

با توجه به زمان اندک باقی مانده تا نوروز بروز نیک‌نژاد گروه کارگردانی را به دو دسته تقسیم کرد تا هم زمان با او سیروس مقدم نیز بخش‌هایی از کار را برعهده بگیرد. اما همه این تمهیدات هم به ثمر ننشست و در عمل سریال که البته هنوز پایان بندی آن مشخص نیست، به پخش نرسید.

مجموعه نوروزی «قرعه» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و تهیه کنندگی محمود اتحادی با حضور بازیگرانی نظیر حمیدرضا آذرنگ، محمدرضا علیمردانی، هدایت هاشمی، پرستو گلستانی،‌سحر ولدبیگی و نسرین نصرتی ایفای نقش می‌کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: