تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۲ - ۱۱:۳۹ کد مطلب 89051

در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳ نفر در حوادث ترافیکی جان خود را از دست دادند

سخنگوی اورژانس کشور گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در حوادث ترافیکی ۱۰۳ نفر مصدوم و ۱۳ نفر نیز جان خود را از دست دادند.

به گزارش میدان۷۲،  مجتبی خالدی درباره عملیات اورژانس کشور در ۲۴ ساعت گذشته اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۹ حادثه شدید ترافیکی پر تلفات به سامانه اورژانس کشور اعلام و اقدامات لازم انجام شده است.

وی افزود: ۱۰۳ نفر به مراکز درمانی منتقل شدند و ۱۰ نفر نیز در محل حادثه مداوا شدند و در این حوادث ۱۳ نفر نیز جان خود را از دست دادند.

وی به حوادث پرتلفات روز گذشته اشاره کرد و گفت: در محور استان گلستان برخورد شدید دو دستگاه پژو ۴۰۵ موجب مصدومیت سه نفر و جان باختن ۴ نفر شده بود که علی‌رغم اینکه اورژانس در کمتر از ۳ دقیقه به محل حادثه رسیده بود به دلیل شدت برخورد این ۴ نفر جان خود را از دست داده بودند.

خالدی بیان داشت: حادثه دوم روز گذشته برخورد دو دستگاه پراید در الشتر خرم‌آباد بود که در این حادثه نیز تعدادی مصدوم شدند.

رئیس اورژانس کشور افزود: در محور شیراز به نورآباد نیز دو موتورسیکلت با یکدیگر برخورد کرده بودند که در این حادثه دو نفر مصدوم و سه نفر نیز کشته شدند.

خالدی افزود: امداد نوروزی تا این لحظه ۳۰ هزار ماموریت انجام داده است که ۸ هزار و ۴۰۰ ماموریت اورژانس مربوط به ۲۴ ساعت گذشته است.

سخنگوی اورژانس کشور بیان داشت: مصدومان ترافیکی جاده‌ای نسبت به سال گذشته تفاوتی نکرده است ولی مصدومان ترافیکی در شهرها نسبت به سال گذشته در حال افزایش است لذا از شهروندان تقاضا می‌شود با دقت بیشتری با توجه به خلوت شدن شهرها رانندگی کنند.

منبع : فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: