تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۲ - ۱۹:۲۳ کد مطلب 89108

ماجرای بلیت ۹هزارتومانی پروازکیش-تهران!

در حالی نرخ بلیت پرواز چارتری کیش-تهران طی روز جاری ۹۹۰۰ تومان است که قیمت همین مسیر پروازی برای ششمین روز سال جدید ۴۰۰ هزار تومان است. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، بررسی نرخ بلیت پرواز چارتری مسیرهای داخلی از جمله مقصد پر تقاضای کیش حکایت از آن دارد که اگر امروز […]

در حالی نرخ بلیت پرواز چارتری کیش-تهران طی روز جاری ۹۹۰۰ تومان است که قیمت همین مسیر پروازی برای ششمین روز سال جدید ۴۰۰ هزار تومان است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، بررسی نرخ بلیت پرواز چارتری مسیرهای داخلی از جمله مقصد پر تقاضای کیش حکایت از آن دارد که اگر امروز کسی بخواهد از این  جزیره به سمت تهران سفر کند در مسیر رفت ۹۹۰۰ تومان باید برای خرید بلیت پرداخت کند.

سفر در هفته دوم فروردین ماه از کیش به تهران هم برای مسافران آن حدود ۲۹ هزار تومان آب می‌خورد. قیمت بلیت پرواز کیش-تهران برای جمعه (۶ فروردین) ۴۰۰ هزار تومان است. در مسیر پرواز پرتردد تهران-مشهد قیمت بلیت از ۸۰ هزار تومان آغاز و به ۲۵۵ هزار تومان ساعت ۲۳ ختم می‌شود.

نرخ بلیت پرواز مشهد-تهران نیز از ۱۲۰ هزار تومان شروع می‌شود، گرانترین قیمت بلیت این مسیر پروازی برای امروز (ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه) ۳۵۰ هزار تومان است.

همچنین اگر امروز مسافری بخواهد از تهران به سمت شیراز هوای سفر کند حدود ۵۰ هزار تومان باید پرداخت کند، نرخ بلیت این مسیر پروازی در ششمین روز فروردین یعنی جمعه پیش‌رو بین ۱۴۹ هزار تومان تا ۳۱۵ هزار تومان متغیر است.

۱۳ فروردین جمعه هفته آینده نرخ بلیت پرواز شیراز-تهران از ۱۶۵ هزار تومان آغاز و به ۳۶۰ هزار تومان ختم می‌شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: