تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۲ - ۱۹:۵۵ کد مطلب 89115

جزییات مرگ دلخراش سرنشین خودرو پلیس در میان شعله های آتش

ساعتی پیش یک دستگاه خودرو پلیس راهور تهران حین تردد از مسیر اصلی منحرف و با تیر برق کنار خیابان برخورد کرد و سرنشین این خودرو در میان شعله های آتش جان باخت. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ساعتی پیش یک دستگاه خودرو پلیس راهور تهران حین تردد به علت […]

ساعتی پیش یک دستگاه خودرو پلیس راهور تهران حین تردد از مسیر اصلی منحرف و با تیر برق کنار خیابان برخورد کرد و سرنشین این خودرو در میان شعله های آتش جان باخت.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ساعتی پیش یک دستگاه خودرو پلیس راهور تهران حین تردد به علت نامعلومی از مسیر اصلی منحرف و با تیر برق کنار خیابان برخورد  و دچار حریق می شود.

بر اساس این گزارش در این حادثه که در بلوار شقایق رخ داد متاسفانه سرنشین خودرو پلیس که داخل خودرو محبوس شده بود در میان شعله های جان باخت.

سردار حسینی، رییس پلیس راهور تهران درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: متاسفانه این حادثه به علت نقص فنی خودرو پلیس رخ داده است.

به گفته این مقام ارشد پلیس راهور تهران، خودرو بنز پلیس پس از ترکیدگی لاستیک از مسیر منحرف و به تیر چراق برق برخورد و شعله ور می شود.

گفتنی است، اواخر سال ۹۴ کش و قوس هایی در خصوص معاینه فنی خودروهای پلیس از سوی ستاد معاینه فنی مطرح بود که سردار مهری، رییس پلیس راهور ناجا در واکنش به این موضوع اعلام کرده بود: بر اساس ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح سالهاست که خودروهای پلیسی به صورت هفتگی و ماهانه در تعمیرگاه هایی که برای سلامت خودرو نظامی در نظر گرفته شده است بازدید و سلامت خودرو از نظر ظاهری و فنی بررسی می شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: