تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۲ - ۲۳:۱۱ کد مطلب 89133

آمریکا پیشنهاد روسیه درباره آتش‌بس در سوریه را رد کرد

آمریکا پیشنهاد روسیه برای برگزاری نشستی فوری درخصوص نقض توافق آتش‌بس رد و اعلام کرد هم‌اکنون نیز به نگرانی‌های این کشور به‌نحوی سازنده پرداخته می‌شود. به گزارش مشرق، ستادکل نیروهای مسلح روسیه، امروز ــ دوشنبه- پیشنهاد برگزاری نشستی اضطراری با نمایندگان آمریکا به‌منظور توافق بر سر سازوکار کنترل آتش‌بس در سوریه را مطرح و اعلام […]

آمریکا پیشنهاد روسیه برای برگزاری نشستی فوری درخصوص نقض توافق آتش‌بس رد و اعلام کرد هم‌اکنون نیز به نگرانی‌های این کشور به‌نحوی سازنده پرداخته می‌شود.

به گزارش مشرق، ستادکل نیروهای مسلح روسیه، امروز ــ دوشنبه- پیشنهاد برگزاری نشستی اضطراری با نمایندگان آمریکا به‌منظور توافق بر سر سازوکار کنترل آتش‌بس در سوریه را مطرح و اعلام کرد در صورتی که واشنگتن به این درخواست‌ها پاسخ ندهد، از ۲۲ مارس (۳ فروردین) به‌طور یک‌جانبه اقدام خواهد کرد.

این در حالی است که یک مقام آمریکایی در گفت‌وگو با خبرگزاری «رویترز» در ژنو اعلام کرد: «ما گزارش رسانه‌ها را درباره نگرانی‌های روسیه درخصوص نقض آتش‌بس دریافت کرده‌ایم. هر فردی که چنین اظهاراتی را بیان می‌کند، اطلاعاتی نادرست دارد؛ زیرا این مسائل قبلاً به‌طور مفصل بررسی شده است و همچنان به‌صورت سازنده نیز بررسی می‌شود».

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: