تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۲ - ۲۲:۴۹ کد مطلب 89136

کویت ۱۴ حامی «حزب‌الله» لبنان را اخراج کرد

کویت پس از تصمیم شورای شورای همکاری خلیج‌فارس و اتحادیه عرب مبنی بر تروریستی خواندن حزب‌الله لبنان، ۱۴ تن از حامیان این جنبش را از این کشور اخراج کرد. به گزارش مشرق، رسانه‌های کویتی از اخراج ۱۱ تبعه عراقی و ۳ تبعه لبنانی از کویت «به اتهام وابستگی به حزب‌الله» خبر دادند. در همین راستا، […]

کویت پس از تصمیم شورای شورای همکاری خلیج‌فارس و اتحادیه عرب مبنی بر تروریستی خواندن حزب‌الله لبنان، ۱۴ تن از حامیان این جنبش را از این کشور اخراج کرد.

به گزارش مشرق، رسانه‌های کویتی از اخراج ۱۱ تبعه عراقی و ۳ تبعه لبنانی از کویت «به اتهام وابستگی به حزب‌الله» خبر دادند.

در همین راستا، روزنامه «القبس» نوشت: دستگاه‌های امنیتی کویت، اخیرا ۱۱ لبنانی و ۳ عراقی را پس از آنکه ثابت شد آنها با حزب‌الله «تروریست» در ارتباط هستند، از این کشور اخراج کردند.

براین اساس، اخراج این افراد به درخواست سازمان امنیت کشور بوده است.

رژیم بحرین نیز در ۲۵ اسفند در اقدامی مشابه شماری نامعلوم از اتباع لبنانی را که به مظنون به ارتباط با حزب‌الله بودند را از این کشور اخراج کرد.

طبق این گزارش، کشورهای عضو شورای همکاری خلیج‌فارس و همچنین اتحادیه عرب در اقدامی خصمانه و همسو با منافع رژیم صهیونیستی، از

حدود یک‌ماه پیش حزب‌الله لبنان را در فهرست سازمان‌های تروریستی قرار دادند و هرگونه معامله رسانه‌ای با این گروه مقاومت را ممنوع کردند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: