تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۳ - ۰۱:۲۰ کد مطلب 89139

روحانی:جوانان شعار مامی‌توانیم را عملی ساختند

جوانان توانمند ایرانی شعار «ما می توانیم» را در همه عرصه ها عملی ساخته اند و این باعث افتخار هر ایرانی است. به گزارش مشرق، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در یادداشتی در پایان بازدید حدود یک ساعته خود در دفتر یادبود این شرکت نوشت: این که دانشمندان ما قادرند در اقتصاد دانش بنیان در […]

جوانان توانمند ایرانی شعار «ما می توانیم» را در همه عرصه ها عملی ساخته اند و این باعث افتخار هر ایرانی است.

به گزارش مشرق، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در یادداشتی در پایان بازدید حدود یک ساعته خود در دفتر یادبود این شرکت نوشت: این که دانشمندان ما قادرند در اقتصاد دانش بنیان در کنار کمک به نیازمندان کشورمان اقدامات قابل تحسینی را انجام دهند، نشان توانمندی جوانان پرتلاش ما در مسیر خودکفایی کشور، توسعه صادرات غیرنفتی، افزایش درآمد ارزی و در نهایت تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی است.

شرکت همانندساز بافت کیش، تنها تولیدکننده صنعتی بیوایمپلنت ها است؛ بیوایمپلنت ها تجهیزات کاشتنی در بدن هستند که سبب رفع نقص اندام ها و ارگان های بدن می شوند.

منشأ این بیوایمپلنت ها بافت های اهداکنندگان است که در شرکت همانندساز بافت کیش با عملیات کشت سلول و مهندسی بافت آماده می شود تا در بدن فرد نیازمند قرار گیرد. این شرکت انحصاری در غرب آسیا علاوه بر این که سبب صرفه جویی ماهانه ارزی ۵۰۰ هزار دلار می شود تاکنون به ۳۷۰ هزار بیمار خدمات ارائه کرده و دارنده بالاترین استانداردهای تخصصی داخلی و خارجی در این زمینه است.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: