تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۳ - ۰۱:۱۴ کد مطلب 89140

محسن رضایی:اجازه دهید انقلاب اسلامی وارد اقتصاد ملی شود/ فساد و تبعیض و پارتی‌بازی هنوز وجود دارد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نخستین نوشتارِ اینستاگرامی خود را در سال جدید، به موضوع اقتصاد اختصاص داد تا ضمن نشان دادن دغدغه همیشگی خود به این موضوع، جز نخستین افرادی باشد که به پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب لبیک می گوید. به گزارش مشرق، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن اشاره به اشکالات اداری […]

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نخستین نوشتارِ اینستاگرامی خود را در سال جدید، به موضوع اقتصاد اختصاص داد تا ضمن نشان دادن دغدغه همیشگی خود به این موضوع، جز نخستین افرادی باشد که به پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب لبیک می گوید.

به گزارش مشرق، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن اشاره به اشکالات اداری و مدیریتی در کشور، از مسئولین خواست اگر قدرت و توانایی رفع مشکلات اقتصادی و بیکاری جوانان را ندارند اجازه دهند نیروهای انقلاب وارد کار شده و انقلابی در عرصه اقتصاد کشور انجام دهند.
محسن رضایی:اجازه دهید انقلاب اسلامی وارد اقتصاد ملی شود/ فساد و تبعیض و پارتی‌بازی هنوز وجود دارد

متن کامل این یادداشت کوتاه به شرح زیر است :

دولت‌های هاشمی و خاتمی و احمدی‌نژاد قول داده بودند که بیکاری و گرانی را حل کنند زحمات زیادی هم کشیدند ولی نتوانستند. بیکاران از یک‌میلیون نفر به پنج میلیون نفر رسیده‌اند.

آقای روحانی نیز سه سال است که می‌خواهد بیکاری را حل کند و تلاشهای زیادی هم کرده است ولی هنوز این مهم محقق نشده است. قریب به سه دهه است اشتغال و رفع بی‌کاری شعار دولت‌هاست اما اغلب جوانان کشور با بیکاری و جیب خالی دست‌به‌گریبان هستند. حتی هزینه های تحصیل خودرا ندارند.

رفع بیکاری و گرانی، نه با شعار ممکن است و نه با دست دراز کردن پیش هرکسی.

متأسفانه اشکالات نظام اداری و مدیریتی کشور و وجود برخی فسادها و تبعیض و پارتی‌بازی هنوز وجود دارد. بی اعتمادی به جوانان کشور وزد وخورد های سیاسی مانع پیشرفت کشور است .
دولت‌ها باید اجازه دهند انقلاب اسلامی، وارد اقتصاد ملی شود. اگر هم خودشان نمی‌توانند باید اجازه بدهند نیروهای انقلاب همان‌طور که شاه را بیرون کردند، صدام حسین را از خاک کشور فراری دادند، فقر، بیکاری و تبعیض را از این کشور بیرون کنند.

 اقتصاد مقاومتی یعنی انقلاب در اقتصاد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: