تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۳ - ۲۰:۰۲ کد مطلب 89213

ایران انفجارهای تروریستی بروکسل را محکوم کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان، انفجارهای تروریستی امروز(سه‌شنبه) بروکسل را محکوم و با خانواده‌های قربانیان و ملت و دولت بلژیک ابراز همدردی کرد. به گزارش مشرق، حسین جابری‌انصاری سخنگوی وزارت امور خارجه ایران انفجارهای تروریستی امروز (سه‌شنبه) بروکسل را محکوم و با خانواده‌های قربانیان و ملت و دولت بلژیک ابراز همدردی کرد. جابری‌انصاری افزود: تکرار […]

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان، انفجارهای تروریستی امروز(سه‌شنبه) بروکسل را محکوم و با خانواده‌های قربانیان و ملت و دولت بلژیک ابراز همدردی کرد.

به گزارش مشرق، حسین جابری‌انصاری سخنگوی وزارت امور خارجه ایران انفجارهای تروریستی امروز (سه‌شنبه) بروکسل را محکوم و با خانواده‌های قربانیان و ملت و دولت بلژیک ابراز همدردی کرد.

جابری‌انصاری افزود: تکرار عملیات‌های تروریستی در نقاط مختلف جهان، نشان دهنده تهدید مشترک تروریسم و افراط گرایی برای همه جهانیان و ضرورت رویارویی و برخورد یکپارچه و همه جانبه با این پدیده شوم و کانون‌های پشتیبانی سیاسی و عقیدتی و مالی از آن است.

انفجارهای هماهنگ در فرودگاه بین‌المللی بروکسل و یکی از ایستگاه‌های قطار شهری این شهر به کشته و زخمی شدن چندین نفر منجر شده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: