تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۳ - ۲۲:۴۷ کد مطلب 89221

ماجرای آشنایی آیت‌الله خامنه‌ای با شهید صیاد شیرازی

دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب، ماجرای آشنایی رهبر انقلاب با شهید صیاد شیرازی را تشریح کرد. به گزارش مشرق، دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در خاطره‌ای از ایشان ماجرای آشنایی رهبر انقلاب با شهید صیاد شیرازی را اینگونه توضیح داد: من تقریباً از اوّلین روزهای پیروزی انقلاب […]

دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب، ماجرای آشنایی رهبر انقلاب با شهید صیاد شیرازی را تشریح کرد.

به گزارش مشرق، دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در خاطره‌ای از ایشان ماجرای آشنایی رهبر انقلاب با شهید صیاد شیرازی را اینگونه توضیح داد:

من تقریباً از اوّلین روزهای پیروزی انقلاب این شهید (صیاد شیرازی) را شناختم. از اصفهان پیش ما می‌آمد، گزارش می‌داد و کمک می‌خواست؛ از آن وقت ما با ایشان آشنا شدیم.

585

او سپس به کردستان رفت و بعد هم در دوران جنگ تحمیلی فعّالیت کرد؛ بعد از جنگ هم که معلوم است. این‌که شما می‌بینید یک ملت، بزرگش، کوچکش، زن و مردش، جوانش، پیرش، امروزیش، دیروزیش، برای ابراز احترام به پیکر این شهید، یک اجتماع عظیم را به وجود می‌آورند – که جزو تشییعهای کم نظیر در دوران انقلاب بود – به‌خاطر همین اخلاص و همین صفاست. خدای متعال دل‌ها را متوجّه می‌کند. ما این را لازم داریم و الحمدلله امروز هم افرادِ این‌گونه داریم.

(بیانات در دیدار جمعی از فرماندهان و پرسنل ارتش ۱۳۷۸/۰۱/۲۵)

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: