تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۴ - ۰۳:۱۱ کد مطلب 89248

اردوغان: تفاوتی بین تروریست‌های کُرد با عاملان حادثه بروکسل وجود ندارد

رئیس‌جمهور ترکیه با محکوم کردن انفجارهای تروریستی بروکسل، تأکید کرد بین عاملان انفجار آنکارا با انفجارهای بروکسل، تفاوتی وجود ندارد. به گزارش مشرق، «رجب طیب اردوغان» رئیس‌جمهور ترکیه در بیانیه‌ای پس از انفجارهای بروکسل، پایتخت بلژیک، تأکید کرد: تفاوتی بین سازمان‌های تروریستی چه افراد مسلح کرد باشند که آنکارا را هدف قرار دادند و چه […]

رئیس‌جمهور ترکیه با محکوم کردن انفجارهای تروریستی بروکسل، تأکید کرد بین عاملان انفجار آنکارا با انفجارهای بروکسل، تفاوتی وجود ندارد.

به گزارش مشرق، «رجب طیب اردوغان» رئیس‌جمهور ترکیه در بیانیه‌ای پس از انفجارهای بروکسل، پایتخت بلژیک، تأکید کرد: تفاوتی بین سازمان‌های تروریستی چه افراد مسلح کرد باشند که آنکارا را هدف قرار دادند و چه عاملان انفجارهای بروکسل، وجود ندارد.

اردوغان ادامه داد: حملات مشمئز کننده در بروکسل مجددا تأکید می‌کند که ترور نمی‌تواند راهی برای آزادی باشد و همچنین تأکید می‌کند که نیاز است تا همگی برای مبارزه با تمام اشکال تروریسم اقدام کنیم.

اردوغان ۴ روز پیش پس از انفجار آنکارا، گفته بود: «دلیلی وجود ندارد بمبی که در آنکارا منفجر شد، در “بروکسل” یا در هر شهر دیگر اروپایی نتواند منفجر شود».

در سه انفجار پپاپی امروز (سه شنبه) در بروکسل پایتخت بلژیک، ۳۴ نفر کشته و بیش از ۱۷۰ تن زخمی شدند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: