تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۴ - ۰۱:۰۱ کد مطلب 89251

برنامه‌ریزی برای پذیرایی از ۶ میلیون زائر در مناطق عملیاتی

به گزارش میدان۷۲،  به نقل از واحد اطلاع‌رسانی راهیان نور، سردار علی فضلی، با اشاره به اینکه راهیان نور یک عملیات بزرگ فرهنگی است اظهار کرد: لازم است همه عناصر فرهنگی در راهیان نور برای خروجی بهتر آن تلاش کنند. وی از افتتاحیه راهیان نور سال جاری با برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای یادمان بازی دراز […]

به گزارش میدان۷۲،  به نقل از واحد اطلاع‌رسانی راهیان نور، سردار علی فضلی، با اشاره به اینکه راهیان نور یک عملیات بزرگ فرهنگی است اظهار کرد: لازم است همه عناصر فرهنگی در راهیان نور برای خروجی بهتر آن تلاش کنند.

وی از افتتاحیه راهیان نور سال جاری با برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای یادمان بازی دراز و مراسم صعود سراسری به این یادمان در نهم و دهم اردیبهشت ماه آتی خبر داد و اظهار کرد: امید است با افزایش تمهیدات فرهنگی به بلوغ بیشتری در تأثیرگذاری راهیان نور برسیم.

سردار فضلی افزود: تمهیدات فرهنگی در جهت تقویت روایت گری، نمایش‌های رزمی و فعالیت‌های هنری خواهد بود که امید است اهتمام بیشتری در این خصوص شود.

وی به افزایش فضاسازی و توسعه یادمان‌های دفاع مقدس اشاره کرد و یادآور شد: در این خصوص برای شش میلیون زائر برنامه ریزی کرده‌ایم که چنین ظرفیتی برای این دوره تا پایان فرودین ماه ادامه خواهد داشت.

جانشین ستاد مرکزی راهیان نور، کمبود امکانات خدماتی و سرویس دهی مناسب برای زائرین را امری انکارناپذیر دانست و تصریح کرد: برای رفع چنین معضلی، دولت، مجلس، و همه دستگاه‌های اجرایی باید افزایش امکانات خدماتی در یادمان‌ها را در دستور کار خود قرار دهند.

منبع : دانشجو

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: