تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۴ - ۰۷:۱۸ کد مطلب 89278

شکست حمله القاعده به ارتش سوریه در حماه+عکس و نفشه

با هوشیاری رزمندگان ارتش و یگان بسیج مردمی (دفاع وطنی) سوریه حمله ناگهانی گروه ترورییستی تکفیری القاعده به یک مقر نظامی در شرق استان حماه این کشور با شکست مواجه شد. گروه بین الملل مشرق- با هوشیاری رزمندگان ارتش و یگان بسیج مردمی (دفاع وطنی) سوریه حمله ناگهانی گروه ترورییستی تکفیری القاعده به یک مقر نظامی […]

با هوشیاری رزمندگان ارتش و یگان بسیج مردمی (دفاع وطنی) سوریه حمله ناگهانی گروه ترورییستی تکفیری القاعده به یک مقر نظامی در شرق استان حماه این کشور با شکست مواجه شد.

گروه بین الملل مشرق- با هوشیاری رزمندگان ارتش و یگان بسیج مردمی (دفاع وطنی) سوریه حمله ناگهانی گروه ترورییستی تکفیری القاعده به یک مقر نظامی در شرق استان حماه این کشور با شکست مواجه شد.

شکست حمله القاعده به ارتش سوریه در حماه+عکس

بنابر این گزارش، این حمله در ساعات ابتدایی صبح امروز از سوی تروریستهای عضو گروه جبهه النصره (شاخه رسمی القاعده در سوریه) رخ داد که طی آن مقر نیروهای نظامی سوری در دروازه غربی شهر “السلمیه” واقع در حاشیه استان حماه هدف حمله قرار گرفته اما با هوشیاری نیروهای ارتش و بسیج مردمی مستقر در آن دفع و کلیه مهاجمین به هلاکت رسیده و مقادیری سلاح و مهمات همراه آنها به غنیمت درآمده است. شهر السلمیه از شهر های استان حماه است که مشهور به حمایت کامل  از نیروهای دولتی سوریه می باشد.

شکست حمله القاعده به ارتش سوریه در حماه+عکس
شکست حمله القاعده به ارتش سوریه در حماه+عکس
شکست حمله القاعده به ارتش سوریه در حماه+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: