تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۴ - ۰۶:۲۰ کد مطلب 89285

آماری از مرگ و میر در تصادفات سفرهای نوروزی

حوادث رانندگی جان میگیرد!

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه تاکنون ۱۶۹ نفر در تصادفات جاده‌ای جان باخته‌اند، افزود: متأسفانه در ایام تعطیلات نوروزی تاکنون به‌طور متوسط در هر یک ساعت یک فوتی در جاده‌های کشور داشته‌ایم. به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس راهور ناجا، سردار اسکندر مؤمنی در حاشیه بازدید از محور هراز […]

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه تاکنون ۱۶۹ نفر در تصادفات جاده‌ای جان باخته‌اند، افزود: متأسفانه در ایام تعطیلات نوروزی تاکنون به‌طور متوسط در هر یک ساعت یک فوتی در جاده‌های کشور داشته‌ایم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس راهور ناجا، سردار اسکندر مؤمنی در حاشیه بازدید از محور هراز که سردار مهری رئیس پلیس راهور نیز او را همراهی می‌کرد، گفت: در ۲۴ ساعت گذشته لغزندگی جاده‌ها عامل ۲۲ درصد تصادفات بوده است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه از آغاز سفرهای نوروزی تاکنون ۱۶۹ نفر در تصادفات جاده‌ای جان باخته‌اند، افزود: متأسفانه در ایام تعطیلات نوروزی تا کنون به‌طور متوسط در هر یک ساعت یک فوتی در جاده‌های کشور داشته‌ایم.

مؤمنی رعایت نکردن موارد ایمنی و راهنمایی و رانندگی را از علل فوت هموطنان خواند و ابراز امیدواری کرد آمار فوتی‌ها تا پایان تعطیلات روند کاهشی داشته باشد.

وی همچنین از توجه مردم به کاهش سرعت رانندگی در حین سفرهای نوروزی خبر داد و گفت: مردم به توصیه‌های پلیس درباره کاهش سرعت در حین رانندگی توجه کرده‌اند و این خود باعث جلوگیری از وقوع درصد زیادی از حوادث رانندگی شده است.

منبع : خبرگزاری تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: