تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۴ - ۱۲:۱۹ کد مطلب 89321

دیدار سختی برابر ایران داریم

سرمربی انگلیسی تیم ملی فوتبال هند با اشاره به دیدار تیمش با ایران گفت: با وجود اینکه شانسی برای صعود نداریم اما با تمام وجود مبارزه خواهیم کرد.

به گزارش میدان۷۲،  استفان کنستانتین در نشست خبری قبل از دیدار روز پنجشنبه تیمش با ایران که ظهر امروز چهارشنبه در سالن کنفرانس آکادمی ملی فوتبال برگزار شد ضمن بیان این مطلب افزود: دیدار سختی را برابر ایران در پیش رو داریم. می دانیم که ایران یکی از قدرت های فوتبال آسیاست.

وی افزود: با این حال چیزی برای از دست دادن نداریم و آمده ایم تا با تمام توان بجنگیم. سعی می کنیم جلوی گل خوردن زیاد را بگیریم. بازیکنان ما جوان هستند و چهار مصدوم و یک محروم داریم. با این حال این فرصت خوبی برای سایر بازیکنان است تا شانس شان را امتحان کنند. ما چیزی برای از دست دادن نداریم و هر کاری می کنیم تا موفق باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال هند خاطرنشان کرد: ما نیامده ایم که پا پس بکشیم. قبلا هم برابر تماشاگران پرتعداد بازی کرده ایم و مشکلی در این زمینه نداریم.

دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و هند در مرحله مقدماتی جام جهانی ساعت ۱۹ روز پنجشنبه پنجم فروردین ماه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد. در گروه چهارم تیم ایران با ۱۴ امتیاز صدرنشین است و تیم هند با ۳ امتیاز در انتهای جدول پنج تیمی این گروه جای گرفته است.

منبع : فردا نیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: