تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۴ - ۱۹:۲۱ کد مطلب 89344

آخرین وضعیت جوی کشور در روزهای پنجشنبه و جمعه

هواشناسی، برای روزهای ۵ شنبه و جمعه آسمان استان‌های شمالی کمی ابری همراه با وزش باد پیش بینی کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، بر اساس مشاهدات و نقشه‌های پیش‌بینی هواشناسی طی روز چهارشنبه بارندگی در مرکز و نیمه شرقی کشور به صورت پراکنده تداوم خواهد یافت که گاهی با رعدوبرق و وزش باد و در […]

هواشناسی، برای روزهای ۵ شنبه و جمعه آسمان استان‌های شمالی کمی ابری همراه با وزش باد پیش بینی کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، بر اساس مشاهدات و نقشه‌های پیش‌بینی هواشناسی طی روز چهارشنبه بارندگی در مرکز و نیمه شرقی کشور به صورت پراکنده تداوم خواهد یافت که گاهی با رعدوبرق و وزش باد و در مناطق مرتفع و جاده‌های کوهستانی البرز و زاگرس با بارش برف همراه خواهد بود.

بارش باران در بعدازظهر امروز در استان‌های فارس، هرمزگان و سپس در جنوب سیستان و بلوچستان گاهی به شکل رگبار و رعدوبرق خواهد بود.

منطقه بارش در روز پنج‌شنبه مربوط به شرق کشور خواهد شد و به تدریج صبح جمعه از کشور خارج می‌شود. شدت بارش روز چهارشنبه در استان‌های خراسان شمالی، سمنان، خراسان رضوی، گلستان،‌ جنوب استان کرمان و شرق هرمزگان و در برخی نقاط دیگر احتمال وقوع تگرگ وجود دارد.

چهارشنبه در شرق کرمان، سیستان و بلوچستان، یزد،‌ اصفهان، سمنان،‌ خوزستان، تهران و قم وزش باد شدید خواهد بود و احتمال گردوخاک و کاهش دید به شکل موقت وجود دارد. همچنین بر اساس گزارش هواشناسی آسمان استان‌های آذربایجان شرقی، غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر و تهران کمی ابری همراه با وزش باد و در روز جمعه نیز همین حالت وجود دارد.

همچنین استان‌های شمالی گلستان،‌ گیلان، مازندران پنج‌شنبه همراه با وزش باد و آسمانی ابری تا نیمه‌ابری و روز جمعه نیز کمی ابری گاهی وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: