تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۵ - ۰۵:۳۳ کد مطلب 89421

٣ غایب بزرگ "استقلال"

کاروان استقلال که راهی سوئد شده بود، بدون مهدی رحمتی به این کشور رسید. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ایسنا، کاروان استقلال شامل بازیکنان، کادر فنی و برخی از مسئولان این تیم پس از حدود ۱۲ ساعت به استکهلم سوئد رسید. استقلالی‌ها که برای دیدار تدارکاتی و یک اردوی کوتاه مدت به سوئد […]

کاروان استقلال که راهی سوئد شده بود، بدون مهدی رحمتی به این کشور رسید.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ایسنا، کاروان استقلال شامل بازیکنان، کادر فنی و برخی از مسئولان این تیم پس از حدود ۱۲ ساعت به استکهلم سوئد رسید.

استقلالی‌ها که برای دیدار تدارکاتی و یک اردوی کوتاه مدت به سوئد رفتند، روز جمعه ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران به مصاف تیم هاماربی خواهند رفت.

در کاروان استقلال سید مهدی رحمتی، آرش برهانی و حنیف عمران‌زاده به دلیل مشکل مالیاتی، حضور ندارند و تلاش مسئولان استقلال برای حل مشکل آن‌ها بی‌نتیجه ماند و برخلاف شایعه سفر رحمتی به کربلا، وی در تهران به سر می‌برد.

امید نورافکن و محسن کریمی، دو بازیکن استقلال که بنا به مشکلاتی نتوانستند استقلال را دراین سفر همراهی کنند، احتمالا امروز یا فردا تهران را به مقصد سوئد ترک می‌کنند تا به اردوی آبی‌ها در استکهلم اضافه شوند.

از دیگر غایبان استقلال در این سفر ‌می‌توان به جابر انصاری و روزبه چشمی اشاره کرد که به دلیل مصدومیت نتوانستند آبی‌ها را همراهی کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: