تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۵ - ۰۵:۵۴ کد مطلب 89423

هلاکت عضو جبهه النصره به دست ارتش لبنان +عکس

یکی از عناصر گروه تکفیری جبهه النصره در درگیری با ارتش لبنان به هلاکت رسید. به گزارش مشرق، خبر هلاکت یکی دیگر از تروریست های گروه تکفیری جبهه النصره اعلام شد. “عاطف سعدالدین” از عناصر لبنانی گروه تکفیری جبهه النصره در درگیری با نیروهای ارتش لبنان در منطقه “عکار” در شمال این کشور به هلاکت […]

یکی از عناصر گروه تکفیری جبهه النصره در درگیری با ارتش لبنان به هلاکت رسید.

به گزارش مشرق، خبر هلاکت یکی دیگر از تروریست های گروه تکفیری جبهه النصره اعلام شد.

“عاطف سعدالدین” از عناصر لبنانی گروه تکفیری جبهه النصره در درگیری با نیروهای ارتش لبنان در منطقه “عکار” در شمال این کشور به هلاکت رسید.

این تروریست که در گذشته جزو نیروهای ارتش لبنان بود، دو سال پیش از این ارتش جدا شد و با پیوستن به گروه تکفیری جبهه النصره به آنها در حمله به نیروهای ارتش لبنان کمک کرد.

هلاکت یک عضو جبهه النصره به دست ارتش لبنان +عکس

گروه های تکفیری همچون داعش و جبهه النصره به صورت مستمر با نیروهای ارتش لبنان در مرزهای مشترک بین سوریه و لبنان درگیر می شوند که تا به امروز در این درگیری ها ده ها تن از نیروهای ارتش لبنان کشته شدند.

از ابتدای ناآرامی ها در سوریه تاکنون صدها تن از جوانان لبنانی با تشویق مبلغان وهابی به سوریه سفر کردند و به عضویت گروه های تروریستی مختلف به خصوص داعش و جبهه النصره درآمدند که تا به امروز ده ها تن از این تروریست های لبنانی به هلاکت رسیدند

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: