تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۵ - ۰۹:۰۲ کد مطلب 89454

سردار محمد طالبی: دولت در موضوع اقتصاد مقاومتی به جای حرف زدن عمل کند

پرسش گری و مطالبه جوانان حزب اللهی از مسئولین دولتی درباره اقتصاد مقاومتی امری لازم و راهگشا است. کوتاهی و عدم همراهی برخی از مسئولین در دوران دفاع مقدس زمینه ساز قبول جام زهر توسط امام خمینی و زمینه ساز برنامه ریزی منافقین در عملیات مرصاد شد.

به گزارش میدان۷۲، مسئول هیئت رزمندگان استان کرمانشاه  به دولت توصیه کرد تا در مورد اقتصاد مقاومتی به جای حرف زدن عمل کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رجانیوز سردار حاج محمد طالبی که در مراسم اختتامیه اردوی راهیان نور کرمانشاه در محل یادمان عملیات مرصاد سخنرانی می‌کرد تأکید کرد: پرسش گری و مطالبه جوانان حزب اللهی از مسئولین دولتی درباره اقتصاد مقاومتی امری لازم و راهگشا است.

مسئول هیئت رزمندگان استان کرمانشاه به تغییر عرصه های جنگ حق و باطل اشاره کرد و در این زمینه افزود تأثیرگذاری بر انتخابات تهران جزئی از جنگ نرم دشمن علیه ملت ایران بود.

وی با ذکر خاطراتی از عملیات سرنوشت‌ساز مرصاد به این نکته اشاره کرد که کوتاهی و عدم همراهی برخی از مسئولین  در دوران دفاع مقدس  زمینه ساز قبول جام زهر توسط امام خمینی  و زمینه ساز برنامه ریزی منافقین در عملیات مرصاد شد.

این فعال فرهنگی در این زمینه اظهار داشت برخی از مسئولین می خواستند در اسدآباد همدان جلوی منافقین را سد کنند ولی مردم کرمانشاه و رزمندگان اسلام  تنگه چهارزبر را به مرصاد منافقین تبدیل کردند.

لازم به ذکر است که این مراسم روز سه شنبه در محل یادمان عملیات مرصاد برگزار شد و کاروان راهیان نور کرمانشاه در طول این اردو از یادمانهای مهران، قلاویزان، دیدگاه صدام، شرهانی، فکه، چزابه، دهلاویه، شهدای هویزه، قرارگاه نصرت، طلائیه، پاسگاه زید، آبادان، اروند، نهرخین، شلمچه، معراج الشهداء، فتح المبین و دوکوهه بازدید کردند.

 

منبع : رجانیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: