تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۵ - ۱۶:۰۴ کد مطلب 89473

منصوریان در دانشگاه هامبورگ

علیرضا منصوریان، سرمربی تیم نفت تهران روزهای ۲۸ و ۲۹ اسفند و هم چنین ۲ فروردین جلساتی را با دو مربی بدنساز شاخص فوتبال آلمان و همچنین یک پروفسور دانشگاه هامبورگ برگزار کرده است. به گزارش مشرق، سرمربی تیم نفت تهران از حدود یک ماه پیش قرار این جلسات را با کمک یکی از ایرانیان […]

علیرضا منصوریان، سرمربی تیم نفت تهران روزهای ۲۸ و ۲۹ اسفند و هم چنین ۲ فروردین جلساتی را با دو مربی بدنساز شاخص فوتبال آلمان و همچنین یک پروفسور دانشگاه هامبورگ برگزار کرده است.

به گزارش مشرق، سرمربی تیم نفت تهران از حدود یک ماه پیش قرار این جلسات را با کمک یکی از ایرانیان نهایی کرده بود و در این جلسات پیرامون روش های جدید برای گرم کردن، جلوگیری از مصدومیت بازیکنان در زمین های خاص ایران، بهره گیری از تمرینات دیگر ورزش ها در فوتبال از جمله وزنه برداری، متدهای جدید وزنه زدن و تغذیه در فوتبال و… سوالاتی را مطرح کرد و طبیعی است با شنیدن پاسخ این سوالات به دستاوردهای جدیدی رسیده باشد.

او در این باره می گوید:« وقتی این جلسات چند ساعته برگزار شد و من شنونده دیدگاه های اساتید دانشگاه هامبورگ بودم متوجه شدم ما چقدر از علم روز دنیا عقب هستیم و برای کارایی بهتر در فوتبال هر روز باید به دنبال یافته های جدید باشیم.»

گفتنی است علیرضا منصوریان در دوران بازیگری دو فصل در تیم سن پائولی بازی کرد که این تیم برای استان هامبورگ است. او صعود به همراه این تیم به بوندس لیگای A و هم  چنین حضور در این سطح از بازی ها را در کارنامه دارد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: