تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۵ - ۱۹:۳۲ کد مطلب 89489

توضیح پلیس درباره کتک زدن یک راننده

چند روزی است که فیلمی در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است که در آن افسر پلیس راهور با حمله به یک راننده پراید مشکی رنگ او را به شدت زیر مشت و لگد می‌گیرد؛ تا جایی که رفتارهای زشت این افسر با دخالت همکارش به پایان می‌رسد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ […]

چند روزی است که فیلمی در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است که در آن افسر پلیس راهور با حمله به یک راننده پراید مشکی رنگ او را به شدت زیر مشت و لگد می‌گیرد؛ تا جایی که رفتارهای زشت این افسر با دخالت همکارش به پایان می‌رسد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از دانا، چند روزی است که فیلمی در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است که در آن افسر پلیس راهور با حمله به یک راننده پراید مشکی رنگ او را به شدت زیر مشت و لگد می‌گیرد؛ تا جایی که رفتارهای زشت این افسر با دخالت همکارش به پایان می‌رسد. انتشار این فیلم در آستانه نوروز و تلاش ماموران پلیس برای کاهش تلفات باعث شده است تا دید مردم نسبت به ماموران پلیس راهور تغییر کند.

یک مقام ارشد پلیس راهور نیروی انتظامی درباره انتشار این فیلم در فضای مجازی و تخریب ماموران پلیس راهور گفت: این فیلم متعلق به دو سال قبل و در جاده فریمان در استان خراسان رضوی ضبط شده است. اصل فیلم صحیح است اما مامور خطاکاری که اقدام به ضرب و شتم راننده خودرو می‌کند، سرباز وظیفه پلیس راه بود. بعد از وقوع این حادثه در همان زمان فیلم به دست مسئولان وقت پلیس راهور رسید و آنها نیز برخورد قاطعی با مامور متخلف انجام دادند. انتشار این فیلم در زمانی خاص که نیروهای پلیس در حال انجام وظیفه هستند، بی‌انصافی است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: