تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۵ - ۲۰:۲۰ کد مطلب 89491

جدایی مهاجم اندرلخت از ترس بمب‌گذاری بروکسل

مهاجم اندرلخت از جدایی خود از این تیم به دلیل بمب‌گذاری‌های بروکسل خبر داد. به گزارش مشرق، به نقل از بلیچرریپورت، ماتیاس سوارس مهاجم آرژانتینی اندرلخت که از بمب‌گذاری‌های این شهر شوکه شده است عنوان کرد دیگر حاضر نیست در بلژیک فعالیت فوتبالی خود را ادامه دهد و می خواهد تیمش را ترک کند. او […]

مهاجم اندرلخت از جدایی خود از این تیم به دلیل بمب‌گذاری‌های بروکسل خبر داد.

به گزارش مشرق، به نقل از بلیچرریپورت، ماتیاس سوارس مهاجم آرژانتینی اندرلخت که از بمب‌گذاری‌های این شهر شوکه شده است عنوان کرد دیگر حاضر نیست در بلژیک فعالیت فوتبالی خود را ادامه دهد و می خواهد تیمش را ترک کند.

او درباره تصمیم خود گفت: من مردم بلژیک و این کشور را دوست دارم ولی با مدیربرنامه‌هایم صحبت کردم و به خاطر خانواده‌ام می‌خواهیم این کشور را ترک کنیم. شهر خلوت شده است. همه در خانه‌هایشان هستند و هیجکس حاضر نیست خانه‌اش را ترک کند. شرایط دلهره آوری را اینجا تجربه می‌کنیم و به همین خاطر به دلیل همسرم می‌خواهم اینجا را ترک کنم.

بمب‌گذاری‌های تروریستی در بلژیک باعث شده است تا بیش از ۳۰ کشته و ۲۰۰ زخمی در پایتخت بلژیک ثبت شود. این اتفاق باعث لغو تمرین تیم اول جهان در رده بندی فیفا و همچنین تغییر مکان دیدار بلژیک و پرتغال شده است.

دیدار بلژیک و پرتغال که قرار بود در بروکسل برگزار شود در شهر لیرای پرتغال برگزار خواهد شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: