تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۵ - ۲۳:۱۶ کد مطلب 89525

پرسپولیس به عمان رفت، یک بازیکن جا ماند

تیم فوتبال پرسپولیس در غیاب مهرداد کفشگری راهی عمان شد. به گزارش مشرق، تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۹ امروز (پنجشنبه) تهران را مقصد مسقط ترک کرد. در این سفر۳۳ بازیکن، مربی و همراه اعضای تیم پرسپولیس را تشکیل می‌دهند که البته در این بین مهرداد کفشگری به‌خاطر نرسیدن روادیدش در تهران ماند. کفشگری قرار است […]

تیم فوتبال پرسپولیس در غیاب مهرداد کفشگری راهی عمان شد.

به گزارش مشرق، تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۹ امروز (پنجشنبه) تهران را مقصد مسقط ترک کرد. در این سفر۳۳ بازیکن، مربی و همراه اعضای تیم پرسپولیس را تشکیل می‌دهند که البته در این بین مهرداد کفشگری به‌خاطر نرسیدن روادیدش در تهران ماند. کفشگری قرار است فردا با پرواز دیگری راهی مسقط شود.

* پرسپولیسی‌ها در این سفر کریم باقری، شهاب زاهدی، مرتضی قدیمی‌پور و محمد منتظری آنالیزور خود را به همراه نخواهند داشت، ضمن اینکه برانکو ایوانکوویچ و دستیاران کرواتش به اضافه لوکا ماریچ قرار است امشب از کرواسی راهی مسقط شوند.

* پرسپولیس به مدت یک هفته در عمان تمرین خواهد کرد و قرار است تمرینات این تیم در دو نوبت صبح و عصر در محل کمپ اقامت سرخپوشان پیگیری شود.

شاگردان ایوانکوویچ همچنین قرار است یک بازی دوستانه نیز در این اردو در برنامه‌های خود داشته باشند.

علی‌اکبرطاهری طی یکی دو روز آینده به اردوی تیمش در عمان ملحق خواهد شد و محمد ترکاشوند مشاور وی نیز از دبی راهی مسقط می‌شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: