تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۵ - ۲۳:۱۲ کد مطلب 89526

سیدجلال همچنان در حسرت ماند

به گزارش مشرق، سیدجلال حسینی مدافع تیم ملی که پس از دیدار با ژاپن دیگر تیم ملی کشورمان را همراهی نکرد، امروز نیز روی نیمکت ذخیره‌ها قرار دارد و به این ترتیب او با ۹۹ بازی ملی همچنان در حسرت حضور در باشگاه صد تایی‌های فیفاست. نکته قابل توجه اینکه پس از بازی دوستانه ایران […]

به گزارش مشرق، سیدجلال حسینی مدافع تیم ملی که پس از دیدار با ژاپن دیگر تیم ملی کشورمان را همراهی نکرد، امروز نیز روی نیمکت ذخیره‌ها قرار دارد و به این ترتیب او با ۹۹ بازی ملی همچنان در حسرت حضور در باشگاه صد تایی‌های فیفاست. نکته قابل توجه اینکه پس از بازی دوستانه ایران و ژاپن در مهر ماه سال ۹۴ این طور اعلام شد که حسینی صدمین بازی ملی خود را انجام داده و حتی جشن یکصدمین بازی ملی  نیز برای او گرفته شده با این حال آمار و ارقام چیز دیگری را می‌گوید که به واسطه آن حسینی ۹۹ بازی ملی انجام داده و این بازیکن حتی پس از دیدار با ژاپن با گفت‌وگویی که با فارس داشت تأیید کرده بود که ۹۹ بازی برای تیم ملی ایران انجام داده است.

* در حال حاضر حدود ۱۵ هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور دارد که این تعداد با توجه به بازی هجومی تیم ملی، ملی‌پوشان را مورد حمایت ویژه قرار داده و جالب اینکه همین تعداد موج مکزیکی هم به راه انداخته‌اند.  روبروی جایگاه و جایگاه هواداران استقلال در طبقه اول تقریباً پر شده و فقط جایگاه هواداران پرسپولیس خالی است.

* لباس کادر پزشکی حاضر در ورزشگاه جالب توجه است که آنها با لباس‌های راه‌راه قرمز و سفید در جایگاه خود مستقر شده‌اند.

* سیدمحمد پنجعلی، اعضای تیم ملی فوتبال جوانان و چند نفر از سفارت هند در جایگاه ویژه حضور دارند.

* قبل از آغاز بازی، بازیکنان تیم ملی ایران حلقه اتحاد تشکیل دادند.

دیدار تیم‌های ملی ایران و هند از هفته نهم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی با نتیجه یک بر صفر در ورزشگاه آزادی در جریان است و این در حالی است که تماشاگرانی بیش از ۲۰ هزار نفر از این دیدار استقبال کردند و همچنان این تعداد رو به افزایش است.

* کی‌روش و کنستانتین سرمربیان دو تیم با تیپ رسمی و کت و شلوار در کنار زمین تیم‌های خود را هدایت می‌کنند و جالب اینکه سرمربی هند با حرارت خاصی این کار را انجام می‌دهد.

* هواداران بارها کی‌روش را تشویق کردند و با شعار ایرانی باغیرت، تیم ملی را مورد حمایت قرار دادند.

* علی کفاشیان و مجید تاج امروز با دقایقی تأخیر و بعد از آغاز بازی به ورزشگاه رسیدند.

* تا دقیقه ۲۴ هواداران تیم ملی یک بار دیگر هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس تشویق کردند تا نشان دهند همچنان به یاد او هستند.

* هواداران تیم ملی به شکل اروپایی و با بلند شدن از جای خود و انداختن دست بر گردن یکدیگر تیم ملی را تشویق می‌کنند.

* بازیکنان تیم ملی هند از همان دقایق ابتدایی بازی خیلی زود برای گرم کردن خود بلند شدند و جالب اینکه پس از اینکه ۴ نفر از آنها خود را گرم کرد، بر روی نیمکت نشسته و ۴ نفر دیگر برای گرم کردن به محوطه مخصوص رفتند.

* با اعلام پنالتی به سود ایران هواداران به‌شدت تیم ملی را تشویق کرده و نور موبایل‌ها برای گرفتن این پنالتی روشن شد. علیرضا جهانبخش در این صحنه از ناحیه صورت مصدوم شد و به کنار زمین انتقال یافت. نکته جالب اینکه روند پنالتی گرفتن برای تیم ملی ایران در چند دیدار اخیر برای شاگردان کی‌روش همچنان ادامه دارد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: