تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۶ - ۰۱:۴۳ کد مطلب 89544

حملات‌ اروپا جنگ‌ جهانی‌ سوم‌ است

وزیر جنگ اسرائیل گفت: بمبگذاری‌های مرگبار در بروکسل نشانه‌ای از یک جنگ جهانی جدید است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، به نقل از خبرگزاری فرانسه، موشه یعلون وزیر جنگ اسرائیل امروز پنجشنبه تاکید کرد: ما همگی در یک قایق هستیم. جهان خود را در وضعیت جنگ جهانی سوم می بیند یا آن طور که نامگذاری شده […]

وزیر جنگ اسرائیل گفت: بمبگذاری‌های مرگبار در بروکسل نشانه‌ای از یک جنگ جهانی جدید است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، به نقل از خبرگزاری فرانسه، موشه یعلون وزیر جنگ اسرائیل امروز پنجشنبه تاکید کرد: ما همگی در یک قایق هستیم. جهان خود را در وضعیت جنگ جهانی سوم می بیند یا آن طور که نامگذاری شده است، برخورد و جنگ تمدن ها. ما باید با همدیگر با این مساله برخورد کنیم.

وی در ادامه گفت: ما با بلژیک و سایر کشورهای اروپایی همکاری می کنیم. ما همگی در یک قایق هستیم، با ارزشها و منافع مشترک.

گروه تروریستی داعش مسئولیت حملات مرگبار روز سه شنبه به فرودگاه و متروی بروکسل را بر عهده گرفته است. در این حملات ۳۱ نفر کشته و حدود ۳۰۰ نفر دیگر زخمی شدند.

وزیر اطلاعات اسرائیل نیز روز چهارشنبه رهبران بلژیک را به بی توجهی نسبت به تهدید ناشی از افراط گرایان تروریست متهم کرده است.

اسرائیل کاتز در مصاحبه ای رادیویی گفت: اگر در بلژیک آنها به خوردن شکلات ادامه دهند، از زندگی لذت ببرند و توجهی به این واقعیت نداشته باشند که برخی مسلمانان که آنجا هستند در حال سازماندهی فعالیت های تروریستی هستند، آنها قادر نخواهند بود تا علیه این افراد مقابله کنند.

شیمون پرز رئیس سابق رژیم صهیونیستی نیز امروز پنجشنبه در پاریس از رهبران مذهبی خواست تا به جوامع خود پیام صلح و دوستی بدهند.

انفجارهای بروکسل چند روز پس از آن اتفاق افتاده است که صلاح عبدالسلام طراح اصلی حملات تروریستی پاریس در بلژیک بازداشت شده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: