تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۶ - ۰۴:۰۱ کد مطلب 89583

آب پاکی زیدان روی دست دو ستاره رئال

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا گفت: بازیکنانی نظیر ایسکو یا خامس در فهرست فروش هستند و نباید فکر کنند که من منجی آنها خواهم بود. به گزارش مشرق، زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید در واکنش به اظهارات اخیر ایسکو برای ماندن در  رئال مادرید گفت: من نه دشمن یک بازیکن […]

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا گفت: بازیکنانی نظیر ایسکو یا خامس در فهرست فروش هستند و نباید فکر کنند که من منجی آنها خواهم بود.

به گزارش مشرق، زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید در واکنش به اظهارات اخیر ایسکو برای ماندن در  رئال مادرید گفت: من نه دشمن یک بازیکن هستم و نه دوست صمیمی او، البته رابطه من با همه بازیکنان خوب است اما در اینجا حرف از کار است و باید در کار حرفه ای باشیم.

وی ادامه داد: ایسکو در تمرینات خوب نبوده و البته در معدود موقعیتهایی که نصیبش شده خوب کار کرده است، خامس رودریگس هم همین طور بوده و اگر می شد هرگز اجازه نمی دادم این بازیکنان برای فروش آماده شوند اما یکی از دو بازیکن نام برده شده باید به فروش برسند، این تصمیم باشگاه است و من مطیع آن خواهم بود.

وی افزود: ایسکو یا خامس نباید تصور کنند که من یک فرد احساساتی هستم و با نامه و تماس تلفنی نظرم عوض می شود به هر حال باشگاه نظر مرا خواست و من هم اعلام کردم که هر دو بازیکن در سطحی که من انتظار داشته ام ظاهر نشده اند. ایسکو و خامس به احساسات من دل نبندند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: