تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۶ - ۰۵:۱۶ کد مطلب 89589

اعلام آمادگی برای تدریس رایگان اصول و مبانی اقتصاد به معاون اول روحانی

واکنش استاد اقتصاد دانشگاه ویسکانسین به اظهارات غیر علمی جهانگیری؛ در پی انتشار فایل صوتی سخنان اسحاق جهانگیری درباره «خسارات ارزی در دولت قبل»، پروفسور عبدالله صوفی استاد اقتصاد دانشگاه ویسکانسین با انتشار متنی در تلگرام، اعلام کرد حاضر است اصول و مبانی اقتصاد را به‌رایگان به معاون اول و رئیس دفتر حسن روحانی آموزش […]

واکنش استاد اقتصاد دانشگاه ویسکانسین به اظهارات غیر علمی جهانگیری؛

در پی انتشار فایل صوتی سخنان اسحاق جهانگیری درباره «خسارات ارزی در دولت قبل»، پروفسور عبدالله صوفی استاد اقتصاد دانشگاه ویسکانسین با انتشار متنی در تلگرام، اعلام کرد حاضر است اصول و مبانی اقتصاد را به‌رایگان به معاون اول و رئیس دفتر حسن روحانی آموزش دهد.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه ۵۹۸، در پی انتشار فایل صوتی سخنان اسحاق جهانگیری درباره «خسارات ارزی در دولت قبل»، پروفسور عبدالله صوفی استاد اقتصاد دانشگاه ویسکانسین با انتشار متنی در تلگرام، اعلام کرد حاضر است اصول و مبانی اقتصاد را به‌ رایگان به معاون اول و رئیس دفتر حسن روحانی آموزش دهد.

پروفسور صوفی نوشت:

آقای جهانگیری هم مثل آقای نهاوندیان هنوز نیاموخته است که اگر دلار از طرف دولت پیشین به بازار پول عرضه نمی‌شد ارزش ریال به نسبت ارز کشورهای دیگر افت شدیدتر پیدا می‌کرد.

بنابراین به جناب آقای رئیس‌جمهور توصیه می‌شود که برای معاون اول و رئیس دفترش یک کلاس درباره اصول اولیه اقتصاد پول و ارز دایر نماید.

البته درصورتی‌که دولت فعلی توان مالی برگزاری چنین کلاس درسی برای مدیران خود را ندارد من به‌طور رایگان این کلاس را برای‌شان درس خواهم داد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: