تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۷ - ۰۰:۲۱ کد مطلب 89667

حمله انتحاری پیرمرد داعشی به مواضع کردهای سوریه+عکس

در ادامه درگیری ها میان نیروهای کرد سوریه و گروه تروریستی تکفیری داعش در شمال استان رقه، روزگذشته یکی از عناصر داعش دست به حمله انتحاری علیه مواضع کردها زد. گروه بین الملل مشرق- در ادامه درگیری‌ها میان نیروهای کرد سوریه و گروه تروریستی تکفیری داعش در شمال استان رقه، روز گذشته یکی از عناصر داعش […]

در ادامه درگیری ها میان نیروهای کرد سوریه و گروه تروریستی تکفیری داعش در شمال استان رقه، روزگذشته یکی از عناصر داعش دست به حمله انتحاری علیه مواضع کردها زد.

گروه بین الملل مشرق- در ادامه درگیری‌ها میان نیروهای کرد سوریه و گروه تروریستی تکفیری داعش در شمال استان رقه، روز گذشته یکی از عناصر داعش دست به حمله انتحاری علیه مواضع کردها زد.

حمله انتحاری پیرمرد داعشی به مواضع کردهای سوریه+عکس

بنابر این گزارش، این حمله به یک پاسگاه ایست و بازرسی گروه کرد “سوریا الدیموقراطیه” در حاشیه تپه‌های “جبل عبدالعزیز” صورت گرفت که طی آن تعدادی از نیروهای کرد کشته و زخمی شدند. بخش رسانه‌ای داعش عامل حمله را “ابواسامه الانصاری” ۷۰ ساله و تبعه کشور سوریه معرفی نموده که سوار بر خودروی مملو از مواد منفجره خود را در مقر نیروهای کرد سوری منفجر کرده است. مناطق نوار مرزی دو کشور سوریه با ترکیه حد فاصل استان حسکه تا عفرین در شمال حلب طی دو ماه گذشته صحنه درگیریهای خونین میان داعش و کردها بوده است. کردها در صدد یکپارچه سازی مناطق تحتسیطره با هدف تشکیل دولت فدرالی (تجزیه) می‌باشند.

حمله انتحاری پیرمرد داعشی به مواضع کردهای سوریه+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: