تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۷ - ۰۲:۱۵ کد مطلب 89683

شکست استقلال برابر هاماربی

تیم فوتبال استقلال در بازی دوستانه از هاماربی سوئد شکست خورد.  به گزارش پایگاه ۵۹۸، در نیمه اول این استقلال بود که جریان بازی را در اختیار داشت و بجز گلی که میثم مجیدی در دقیقه  ۲ زد، دو فرصت مسلم گلزنی را هم از دست داد اما در نیمه دوم تعویض های پرویز مظلومی […]

تیم فوتبال استقلال در بازی دوستانه از هاماربی سوئد شکست خورد.

 به گزارش پایگاه ۵۹۸، در نیمه اول این استقلال بود که جریان بازی را در اختیار داشت و بجز گلی که میثم مجیدی در دقیقه  ۲ زد، دو فرصت مسلم گلزنی را هم از دست داد اما در نیمه دوم تعویض های پرویز مظلومی جواب نداد و این تیم نتوانست برتری خود را حفظ کند.
گل اول هاماربی در دقیقه ۶۳ توسط جاجیک به صورت مستقیم از روی نقطه کرنر به ثمر رساند و گل دوم هم توسط ایساک لیدبرگ در دقیقه ۶۸ و از روی یک ضدحمله به ثمر رسید.
درنیمه دوم بازی مظلومی ترجیح داد بازیکنانی مثل میلاد شعبانلو، محسن کریمی، یعقوب کریمی و سجاد شهباززاده را به زمین بفرست که به نظر می رسد تعویض های او مفید نبود و روند خوب استقلال در نیمه اول در نیمه دوم تکرار نشد.

– پیش از آغاز این دیدار به پیشنهاد باشگاه استقلال و به جهت انفجار تروریستی در بلژیک یک دقیقه سکوت برقرار شد.

– علاقمندان به فوتبال ایرانی که در سوئد زندگی می کنند استقبال خوبی از این دیدار داشتند. چیزی حدود ۶ هزار هوادار استقلال در این بازی حاضر بودند و این تیم را تشویق می کردند.

– سفیر ایران در سوئد از حاضران در ورزشگاه تله آرنا بود.

– حاضران در ورزشگاه با شعار پرویز سوبله چوبله، وی را مورد تشویق قرار دادند.

– پس از پایان این دیدار بازیکنان استقلال به سمت هوادارانشان رفتند و از آنها تشکر کردند. در همین زمان هواداران استقلال هم به شدت آنها را مورد تشویق قرار دادند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: