تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۷ - ۱۹:۲۴ کد مطلب 89772

شهادت فرمانده ارشد ارتش سوریه در عملیات تدمر+عکس

در ادامه نبردها میان نیروهای ارتش سوریه و گروههای هم پیمان آن با تروریستهای داعش برای بازپس گیری شهر تاریخی تدمر (پالمیرا) ساعتی پیش منابع میدانی از شهادت فرمانده هنگ ۶۴ توپخانه ارتش سوریه خبر دادند. گروه بین الملل مشرق- در ادامه نبردها میان نیروهای ارتش سوریه و گروههای هم پیمان آن با تروریستهای داعش برای […]

در ادامه نبردها میان نیروهای ارتش سوریه و گروههای هم پیمان آن با تروریستهای داعش برای بازپس گیری شهر تاریخی تدمر (پالمیرا) ساعتی پیش منابع میدانی از شهادت فرمانده هنگ ۶۴ توپخانه ارتش سوریه خبر دادند.

گروه بین الملل مشرق- در ادامه نبردها میان نیروهای ارتش سوریه و گروههای هم پیمان آن با تروریستهای داعش برای بازپس گیری شهر تاریخی تدمر (پالمیرا) ساعتی پیش منابع میدانی از شهادت فرمانده هنگ ۶۴ توپخانه ارتش سوریه خبر دادند.

شهادت فرمانده ارشد ارتش سوریه در تدمر+عکس

بنابر این گزارش، رسانه های نزدیک به ارتش سوریه با انتشار خبر شهادت سرتیپ “شعبان العوجا” وی را فرمانده یگان توپخانه ارتش سوریه در عملیات بازپس گیری تدمر معرفی کرده و علت شهادت وی را اصابت ترکش خمپاره شلیک شده از سوی داعش عنوان کرده اند. نیروهای ارتش سوریه و گروه‌های هم پیمان آن از یک ماه پیش با پشتیبانی وسیع هوایی بمب افکن‌های روسی عملیات بازپس گیری شهر تاریخی تدمر را آغاز کرده و در حال حاضر بر بخش‌های وسیعی از این شهر سیطره یافته اند.

شهادت فرمانده ارشد ارتش سوریه در تدمر+عکس
شهادت فرمانده ارشد ارتش سوریه در تدمر+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: