تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۸ - ۰۰:۰۴ کد مطلب 89796

عابدینی: امیدوارم عیدی خوبی به مردم داده باشم

نایب قهرمان شمشیربازی سابر جهان، گفت: امیدوارم با کسب مدال نقره در مسابقات جهانی، عیدی خوبی به کشورم داده باشم. به گزارش مشرق، مجتبی عابدینی پس از کسب مدال نقره مسابقات جایزه بزرگ شمشیربازی که برای اولین بار در تاریخ این رشته در ایران اتفاق افتاد، اظهار داشت: سال نو را به همه مردم ایران […]

نایب قهرمان شمشیربازی سابر جهان، گفت: امیدوارم با کسب مدال نقره در مسابقات جهانی، عیدی خوبی به کشورم داده باشم.

به گزارش مشرق، مجتبی عابدینی پس از کسب مدال نقره مسابقات جایزه بزرگ شمشیربازی که برای اولین بار در تاریخ این رشته در ایران اتفاق افتاد، اظهار داشت: سال نو را به همه مردم ایران تبریک می‌گویم و خیلی خوشحالم که توانستم برای بار دوم سهمیه المپیک را کسب کنم.

امیدوارم با کسب مدال نقره توانسته باشم، عیدی خوبی به مردم ایران بدهم. امیدوارم مسئولان توجه بیش‌تری به این رشته کنند و وزارت ورزش همان‌طور که حمایت کردند از این پس نیز ما را پشتیبانی کنند و یک سالن مجهز برای شمشیربازی درست کنند.

وی گفت: مسئولان بدانند شمشیربازی هم می‌تواند در المپیک مدال کسب کند و باید به خواسته‌های این رشته توجه شود. از مربی خودم پیمان فخری تشکر می‌کنم که در این سه سال زحمت زیادی برای من کشیده است، به او هم این موفقیت را تبریک می‌گویم.

مجتبی عابدینی در مسابقات جایزه بزرگ شمشیربازی سئول کره جنوبی برای نخستین بار ایران را صاحب مدال جهانی کرد و با درخشش خود باعث شد علی پاکدامن هم سهمیه المپیک ۲۰۱۶ را کسب کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: