تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۸ - ۰۰:۵۸ کد مطلب 89804

ادعای مضحک مقام ارشد رژیم‌صهیونیستی درباره تاسیسات هسته‌ای ایران

مقام ارشد سابق رژیم صهیونیستی مدعی شد نیروی هوایی این رژیم قادر است در صورت لزوم همه تاسیسات هسته‌‌ای ایران را نابود کند. به گزارش مشرق،  «عاموس یادلین» مشاور امنیتی سابق نخست وزیر رژیم اسرائیل امروز (شنبه)  ادعا کرد که نیروی هوایی اسرائیل قادر به نابودی کردن تاسیسات هسته‌ای ایران در صورت لزوم است. به […]

مقام ارشد سابق رژیم صهیونیستی مدعی شد نیروی هوایی این رژیم قادر است در صورت لزوم همه تاسیسات هسته‌‌ای ایران را نابود کند.

به گزارش مشرق،  «عاموس یادلین» مشاور امنیتی سابق نخست وزیر رژیم اسرائیل امروز (شنبه)  ادعا کرد که نیروی هوایی اسرائیل قادر به نابودی کردن تاسیسات هسته‌ای ایران در صورت لزوم است.

به گزارش «شبکه دهم تلویزیون اسرائیل» عاموس یادلین که در مراسم فرهنگی در شهر بییر شیب در جنوب صحرای نگو در جنوب اسرائیل( سرزمین‌های اشغالی) حاضر بود، در سخنرانی گفت که اگر لازم باشد، نیروی هوایی اسرائیل می‌تواند از پس چالش نابود ساختن تاسیسات هسته‌ای ایران برآید .

یادلین که اینک رییس اندیشکده صهیونیستی است، در سخنان خود گفت اگر اسرائیل با دو مورد تلاقی کند که در آن صورت شما باید  دو گزینه را انتخاب کنید، یکی این‌که ایران بمب داشته باشد و ما اقدامی نکنیم…. و دومین مورد نیز این که با عملیات پیشدستانه مانع از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای شوید، آن‌موقع اسرائیل مایل به نابودی تاسیسات هسته‌ای جمهوری اسلامی است.

یادلین در خاتمه سخنان خود ضمن ستایش از نابود کردن تاسیسات هسته‌ای عراق و سوریه در سال‌های گذشته گفت :«ارتش اسرائیل قویترین نیرو در خاورمیانه است. ما قدرت بازدارندگی دشمنانمان را داریم  و البته با مصر و اردن دو همسایه خود با وجود ناملایمات منطقه قرار داد صلح نیز داریم.»

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: