تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۸ - ۰۲:۴۵ کد مطلب 89811

محور هراز بازگشایی شد

فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه محور هراز پس از پنج ساعت انسداد بازگشایی شد، گفت: اکنون ترافیک از آمل به سمت رودهن سنگین بوده و محور هراز یک‌طرفه نشده است. به گزارش مشرق، سیاوش محبی دقایقی پیش با اشاره به بازگشایی محور هراز اظهار کرد: اکنون محور هراز باز و تردد […]

فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه محور هراز پس از پنج ساعت انسداد بازگشایی شد، گفت: اکنون ترافیک از آمل به سمت رودهن سنگین بوده و محور هراز یک‌طرفه نشده است.

به گزارش مشرق، سیاوش محبی دقایقی پیش با اشاره به بازگشایی محور هراز اظهار کرد: اکنون محور هراز باز و تردد در حال انجام است.

وی یادآور شد: محور هراز از ساعت ۱۶ و ۲۰ دقیقه امروز به علت ریزش کوه در محدوده پلور شهرستان آمل و ترافیک سنگین، از سمت رودهن مسدود شده بود.

فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران تصریح کرد: با توجه به بارش شدید برف، عملیات نمک‌پاشی و برف‌روبی در محور هراز انجام شده است و اکنون شاهد بارش خفیف باران در این محور هستیم.

محبی با اشاره به اینکه ترافیک از مازندران به سمت تهران بسیار سنگین است، بیان کرد: خوشبختانه تردد برقرار است و مشکلی در محور هراز وجود ندارد.

وی اضافه کرد: محور هراز یک‌طرفه نشده است و تردد به صورت رفت و آمد انجام می‌شود.

فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران توصیه کرد: با توجه به لغزندگی سطح جاده، از رانندگان می‌خواهیم که نسبت به رعایت فاصله طولی و قوانین راهنمایی و رانندگی توجه داشته باشند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: