تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۸ - ۰۵:۳۳ کد مطلب 89827

بازدید رئیس ستاد مشترک ارتش سوریه از جبهه‌های تدمر

رئیس ستاد مشترک ارتش و نیروهای مسلح سوریه به همراه شماری از فرماندهان نظامی و به فرمان رئیس‌جمهوری این کشور، از محور عملیاتی «تدمر» در ریف حمص، بازدید کرد. به گزارش مشرق، خبرگزاری رسمی سوریه گزارش داد که سرلشگر «علی عبدالله ایوب»‌ رئیس ستاد مشترک ارتش و نیروهای مسلح سوریه به همراهی شماری از فرماندهان […]

رئیس ستاد مشترک ارتش و نیروهای مسلح سوریه به همراه شماری از فرماندهان نظامی و به فرمان رئیس‌جمهوری این کشور، از محور عملیاتی «تدمر» در ریف حمص، بازدید کرد.

به گزارش مشرق، خبرگزاری رسمی سوریه گزارش داد که سرلشگر «علی عبدالله ایوب»‌ رئیس ستاد مشترک ارتش و نیروهای مسلح سوریه به همراهی شماری از فرماندهان نظامی، بازدیدی میدانی از محور عملیاتی «تدمر» (پالمیرا) به عمل آورد.

طبق این گزارش، این بازدید به دستور بشار اسد رئیس جمهوری و فرمانده کل قوای سوریه انجام شده و سرلشگر علی ایوب از سیر عملیات و درگیری‌های ارتش سوریه و نیروهای دفاع ملی (و مقاومت) در مقابله با گروه تروریستی داعش مطلع شده است.

علی ایوب پس از بازدید اعلام کرد که روحیه نیروهای ارتش و دفاع ملی بالاست و دستاوردهای متوالی آنان در جبهه تدمر (پالمیرا) را ستود.

این مقام عالی‌رتبه سوری اعلام کرد که «ارتش قهرمان سوریه امروز ثابت کرده که تاثیر‌گذارترین نیروی مبارزه با تروریسم است و قادر است با همکاری دوستانش از جمله ایران و روسیه، تروریسم را ریشه‌کن کند».

ایوب همچنین آخرین وضعیت نیروهای سوری را از فرماندهان میدانی جویا شد و برای موفقیت عملیات آزادسازی شهر تدمر یا عروس صحرای سوریه، دستوراتی صادر کرد.

تدمر، شهر باستانی در مرکز سوریه و از توابع استان حمص است که اوایل سال گذشته میلادی به اشغال گروه تروریستی داعش در آمد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: