تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۶ کد مطلب 89834

سندرز: ترامپ فردی تفرقه افکن است

نامزد حزب دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با حمله به کاندیدای جمهوری‌خواه، وی را به تفرقه افکنی متهم کرد. به گزارش مشرق به نقل از آسوشیتدپرس؛  “برنی سندرز،” نامزد حزب دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در سخنرانی انتخاباتی اظهار داشت: دونالد ترامپ دارای شخصیتی تفرقه افکن است که هرگز از سوی مردم آمریکا به عنوان […]

نامزد حزب دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با حمله به کاندیدای جمهوری‌خواه، وی را به تفرقه افکنی متهم کرد.

به گزارش مشرق به نقل از آسوشیتدپرس؛  “برنی سندرز،” نامزد حزب دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در سخنرانی انتخاباتی اظهار داشت: دونالد ترامپ دارای شخصیتی تفرقه افکن است که هرگز از سوی مردم آمریکا به عنوان رئیس جمهور انتخاب نخواهد شد.

سندرز در ادامه، ترامپ را به توهین به گروهای مختلف قومی متهم کرد و گفت: تبلیغات انتخاباتی وی مانند بگو مگوی بچه های کلاس هشتم در یک رستوران است.

سندرز که در میان هوادران خود در سیاتل سخنرانی می کرد گفت: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا نخواهد شد زیرا مردم آمریکا می دانند که گردهم آوردن مردم ما را قوی تر می کند در حالی که ترامپ تلاش دارد ما را از هم جدا کند .

وی افزود: مردم آمریکا درک می کنند که با هم بودن و حمایت از یکدیگر در شرایطی که ما دچار مشکل هستیم بسیار مهم است و با هم بودن همیشه بر خودخواهی چیره می شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: