تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۸ - ۱۳:۱۰ کد مطلب 89837

پرواز جنگنده‌های روسیه بر فراز تدمر

ورود ارتش سوریه به محدوده شهر تدمر، چهل سورتی پرواز جنگنده‌های روسیه بر فراز تدمر و قطع مسیر امداد داعش از «رقه» به «تدمر» از مهم‌ترین رخدادهای خبری سوریه در ۲۴ ساعت گذشته است. به گزارش مشرق، ورود ارتش سوریه به محدوده شهر تدمر، چهل سورتی پرواز جنگنده‌های روسیه بر فراز تدمر و قطع مسیر […]

ورود ارتش سوریه به محدوده شهر تدمر، چهل سورتی پرواز جنگنده‌های روسیه بر فراز تدمر و قطع مسیر امداد داعش از «رقه» به «تدمر» از مهم‌ترین رخدادهای خبری سوریه در ۲۴ ساعت گذشته است.

به گزارش مشرق، ورود ارتش سوریه به محدوده شهر تدمر، چهل سورتی پرواز جنگنده‌های روسیه بر فراز تدمر و قطع مسیر امداد داعش از «رقه» به «تدمر» از مهم‌ترین رخدادهای خبری سوریه در ۲۴ ساعت گذشته است.

تحولات میدانی

چهل سورتی پرواز جنگنده‌های روسیه بر فراز تدمر


وزارت دفاع روسیه از حملات جنگنده‌های خود علیه مواضع نیروهای تروریستی داعش در شهر مهم تدمر در مرکز سوریه خبر داد.

تکذیب تسلط دوباره داعش بر قلعه تدمر/ مسیر ارتباطی «قریتین» و تدمر قطع شد

همزمان با تثبیت مواضع ارتش سوریه در قلعه تاریخی شهر تدمر مسیر ارتباطی این شهر با شهر «قریتین» نیز قطع شد تا همه راه‌های امدادی داعش از غرب و جنوب غرب تدمر بسته شود.

ورود ارتش به محدوده شهر تدمر/ مسیر امداد داعش از «رقه» به «تدمر» قطع شد

منطقه غرب شهر تدمر که ارتش سوریه از دو محور در حال عملیات است، تقریبا به طور کامل تحت کنترل ارتش سوریه درآمده و داعش به خطوط پشتی در (مرز) شهر، عقب‌نشینی کرده است.

ارتش سوریه دو روز پیش از ناحیه غربی شهر تاریخی «تدمر» وارد این شهر شد و قلعه مشهور و تاریخی آن را از اشغال داعش خارج کرد تا این شهر به آزادی کامل نزدیکتر شود.

تحولات سیاسی


موضع آمریکا درباره اسد تغییری نکرده است

واشنگتن اعلام کرد که موضع دولت آمریکا درباره آینده سیاسی رئیس‌جمهور سوریه تغییر نکرده است.

بان‌کی‌مون: سازمان ملل «راه‌حل سحرآمیز» برای سوریه ندارد

دبیرکل سازمان ملل در سفر به لبنان اعلام کرد: این نهاد از تحقق یک راه‌حل سیاسی برای بحران سوریه حمایت می‌کند و راه‌حل سحرآمیز در این باره ندارد.

اردوغان: موضع ما در قبال سوریه عوض نمی‌شود

رئیس‌جمهوری ترکیه در موضعی که نشان دهنده تنها شدن این کشور در قبال بحران سوریه است، می‌گوید حتی اگر ترکیه تنها هم بماند، موضعش در قبال سوریه را تغییر نمی‌دهد.

نماینده کویتی: دستور بازداشتم سیاسی و طبق خواست عربستان است

یک نماینده کویتی که به اتهام توهین به عربستان حکم بازداشت وی صادر شده است، این تصمیم را کاملا سیاسی و هماهنگ با خواست ریاض دانست.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: