تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۸ - ۱۵:۲۲ کد مطلب 89842

تسلیت رئیس جدید فیفا به عراقی‌ها

رئیس فیفا با خانواده قربانیان حادثه تروریستی روز جمعه در حاشیه مسابقه فوتبالی در عراق ابراز همدردی کرد. به گزارش مشرق، روز جمعه بود که در پایان مسابقات فوتبال محلی در نزدیکی اسکندریه،‌ شهری در ۴۰ کیلومتری جنوب بغداد، یک بمب‌گذار انتحاری عضو گروه تروریستی داعش خود را منفجر کرد تا جامعه جهانی فوتبال را […]

رئیس فیفا با خانواده قربانیان حادثه تروریستی روز جمعه در حاشیه مسابقه فوتبالی در عراق ابراز همدردی کرد.

به گزارش مشرق، روز جمعه بود که در پایان مسابقات فوتبال محلی در نزدیکی اسکندریه،‌ شهری در ۴۰ کیلومتری جنوب بغداد، یک بمب‌گذار انتحاری عضو گروه تروریستی داعش خود را منفجر کرد تا جامعه جهانی فوتبال را در شوک فرو ببرد.این حادثه تعداد زیادی کشته و زخمی بر جای گذاشت.

جیانی اینفانتینو با ابراز همدردی با بازماندگان این حمله تروریستی در عراق با انتشار بیانیه‌ای گفت: از این فاجعه وحشتناک که روز جمعه در یک بازی فوتبال در اسکندریه عراق رخ داد، شوکه و بسیار غمگین شدم. در سراسر جهان فوتبال باعث اتحاد مردم می‌شود. این روزی بسیار غم‌انگیز که مردمی که برای حضور در این مسابقه به محل برگزاری این دیدار رفته بودند قربانی چنین خشونتی شدند.

در ادامه بیانیه رئیس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) آمده است: مایلم از جانب خودم و جامعه جهانی فوتبال، به خانواده‌های قربانیان این حادثه صمیمانه تسلیت عرض کنم. فکر و ذهن ما با دوستان فوتبالی ما در عراق و تمام کسانی است که تحت‌ تاثیر این فاجعه  قرار گرفتند.

گروه تروریستی داعش مسئولیت این حمله انتحاری را بر عهده گرفته است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: