تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۹ - ۰۷:۰۶ کد مطلب 89922

رونالدو: می‌خواهم‌پسرم‌مثل‌ من‌فوتبالیست‌ درجه‌۱شود

 به گزارش پایگاه ۵۹۸، کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید، در گفت و گویی جالب عنوان کرد که آرزو دارد پسرش نیز همچون او روزی تبدیل به یکی از بهترین فوتبالیست های دنیا شود. رونالدو پیرامون این مسئله گفت:” می خواهم که پسرم یک فوتبالیست شود. من یک فوتبالیست هستم و این مساله را […]

 به گزارش پایگاه ۵۹۸، کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید، در گفت و گویی جالب عنوان کرد که آرزو دارد پسرش نیز همچون او روزی تبدیل به یکی از بهترین فوتبالیست های دنیا شود.

رونالدو پیرامون این مسئله گفت:” می خواهم که پسرم یک فوتبالیست شود. من یک فوتبالیست هستم و این مساله را برای پسرم نیز می خواهم. با این حال من او را مجبور نخواهم کرد که حتما به این حرفه روی بیاورد چرا که چنین مسائلی غریزی هستند. فوتبالیست شدن یا نشدن انتخاب خود او خواهد بود. او می تواند در آینده هر راهی را که می خواهد انتخاب کند و من هیچ کاه پسرم را به انجام کاری مجبور نخواهم کرد.

من ۳۰ عدد توپ در خانه دارم و او همواره با توپ در حال بازی کردن است. او عاشق توپ است. او تنها ۵ سال دارد اما عاشق فوتبال است و این مسئله مهمی محسوب می شود. طبیعی است که علاقه دارم او یک فوتبالیست شود. یک فوتبالیست درجه یک، همچون پدرش.”

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: