تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۹ - ۰۷:۰۱ کد مطلب 89923

دعوای استیماچ و عقیلی چه بود ؟

تنش میان سرمربی تیم فوتبال سپاهان و بازیکن این تیم باعث شده حاشیه ای جدید برای مدافع عنوان قهرمانی به وجود آید. هادی عقیلی مدافع تیم فوتبال سپاهان چند هفته ای است که توسط استیماچ سرمربی این تیم کنار گذاشته شده است. ظاهرا استیماچ از همان اواسط فصل که جایگزین حسین فرکی روی نیمکت سپاهان […]

تنش میان سرمربی تیم فوتبال سپاهان و بازیکن این تیم باعث شده حاشیه ای جدید برای مدافع عنوان قهرمانی به وجود آید.

هادی عقیلی مدافع تیم فوتبال سپاهان چند هفته ای است که توسط استیماچ سرمربی این تیم کنار گذاشته شده است.

ظاهرا استیماچ از همان اواسط فصل که جایگزین حسین فرکی روی نیمکت سپاهان شده بود، نتوانست رابطه خوبی با بازیکنان داشته باشد، با وجود سپری شدن چند هفته از نیمکت نشینی عقیلی و اختلاف واضح میان این دو اما هنوز مشخص نیست که علت بروز این اختلاف چیست.

عقیلی در مصاحبه ای گفت: استیماچ پس از بازی با فولاد در هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر و قبل از شروع تمرین من و محرم نوید کیا کاپیتان تیم را صدا زد تا جلسه ای تشکیل دهد.

وی افزود: در این جلسه استیماچ به من گفت تو آدم مثبتی هستی و از اینکه در بازی گذشته بازیم نداده و حرفی نزدم تشکر کرد و گفت رفتار حرفه ای داشتم. وی همچنین گفت می خواهد به باشگاه برود تا در مورد پول بازیکنان با مسئولان صحبت کند و اگر باشگاه تا قبل از بازی با سایپا پول ندهد نمی‌خواهد در تمرین شرکت کند.

وی تاکید کرد: من و محرم به دستیارانش کمک کنیم تا تمرین خوب برگزار شود و خودش هم به باشگاه رفت.

عقیلی در ادامه اظهار کرد: فردای آن روز تمرین تعطیل بود و روز چهارشنبه که خودم را آماده کرده بودم به زمین بروم تا تمرین کنم استیماچ من را فراخواند و گفت تو اجازه تمرین نداری. چون تو آدم مثبتی نیستی، من واقعا نمی‌دانم در جلسه وی با باشگاه چه گذشت که در عرض ۴۸ ساعت من آدم منفی شدم و اجازه تمرین هم پیدا نکردم، خود بازیکنان هم شوکه شده بودند که چرا استیماچ این تصمیم را گرفت، مانده ام که چه شده و نمی‌دانم چه شایعاتی در ورزشگاه پخش شده اما خود تماشاگران هم می دانند که من کاری نکردم و استیماچ ناگهان نظرش عوض شد.در مقابل این اتفاقات مسئولان باشگاه سپاهان سکوت کرده اند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: