تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۹ - ۱۶:۲۶ کد مطلب 89959

نگرانی اصلی استفاده دولت بعدی آمریکا از ظرفیت‌های خصمانه نهفته در برجام است

این کارشناس سیاسی نوشت: سناریوی نگران کننده خروج دولت بعدی آمریکا از برجام نیست بلکه آنچه باید نگرانش بود این است که دولت بعدی تصمیم بگیرد از ظرفیت‌های خصمانه نهفته در برجام، بویژه بخش دسترسی‌ها و بازرسی‌ها، “به طور کامل” علیه ایران بهره بگیرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، مهدی محمدی کارشناس سیاسی در مطلبی نوشت: […]

این کارشناس سیاسی نوشت: سناریوی نگران کننده خروج دولت بعدی آمریکا از برجام نیست بلکه آنچه باید نگرانش بود این است که دولت بعدی تصمیم بگیرد از ظرفیت‌های خصمانه نهفته در برجام، بویژه بخش دسترسی‌ها و بازرسی‌ها، “به طور کامل” علیه ایران بهره بگیرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، مهدی محمدی کارشناس سیاسی در مطلبی نوشت:

امروز آقای دکتر ظریف گفته است سخنان کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری امریکا درباره برجام را خیلی نباید جدی گرفت. استثنائا در این مورد کاملا با ایشان موافقم. یک بار دیگر اینجا نوشته ام که حتی اگر نتانیاهو هم در امریکا رییس جمهور شود از برجام خارج نخواهد شد. این امر دلایلی دارد که به زودی خواهم نوشت.

آنچه در اینجا بر آن تاکید می کنم این است که سناریوی نگران کننده خروج دولت بعدی امریکا از برجام نیست بلکه آنچه باید نگرانش بود – و به عقیده من این نگرانی کاملا واقعی است- این است که دولت بعدی امریکا تصمیم بگیرد از ظرفیت های خصمانه نهفته در برجام، بویژه بخش دسترسی ها و بازرسی ها، “به طور کامل” علیه ایران بهره بگیرد. آن وقت است که آقای ظریف آرزو خواهد کرد کاش امریکایی ها واقعا از برجام خارج می‌شدند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: