تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۹ - ۱۵:۳۶ کد مطلب 89961

واکنش سنگربان منچستر یونایتد به ربط دادن داعش به اسلام

دخیا، سنگربان شیاطین سرخ واکنشی جالب به ربط دادن گروه تروریستی داعش به مسلمانان از خود نشان داد. به گزارش مشرق، در حالیکه استکبار جهانی و متحدانش در جهان به دنبال ایجاد موج اسلام هراسی در دنیا هستند و داعش به مشکلی بزرگ برای خاورمیانه و اروپا و حتی قاره آفریقا تبدیل شده است. برخی […]

دخیا، سنگربان شیاطین سرخ واکنشی جالب به ربط دادن گروه تروریستی داعش به مسلمانان از خود نشان داد.

به گزارش مشرق، در حالیکه استکبار جهانی و متحدانش در جهان به دنبال ایجاد موج اسلام هراسی در دنیا هستند و داعش به مشکلی بزرگ برای خاورمیانه و اروپا و حتی قاره آفریقا تبدیل شده است.

برخی از اروپایها وقتی از داعش سخن به میان می‌آورند، نفرت و بیزاری خود را از مسلمانان و اسلام بیان می‌دارند و می‌خواهند این گروه تروریستی را به اسلام نسبت دهند و تیغ انتقادات خود را متوجه مسلمانان کنند.

با این وجود، «داوید دخیا» سنگربان اسپانیایی منچستر یونایتد در واکنشی طنازانه اما بسیار پند آموز در رابطه به تلاش استکبار جهانی برای ربط دادن داعش به اسلام و مسلمانان داشت و اظهار داشت: سرزنش کردن همه مسلمان‌ها به خاطر داعش همچون سرزنش کردن همه بلژیکی‌ها به خاطر «مروان فلاینی» است.

شایان ذکر است، فلاینی هم بازی دخیا در منچستر یونایتد است و بسیاری این بازیکن بلژیکی را به خاطر مدل عجیب موی سری که دارد سرزنش می‌کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: