تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۰ - ۰۶:۰۹ کد مطلب 90039

اعدام دو عضو گروه رقیب توسط داعش+عکس

گروه تروریستی تکفیری داعش دو جوان عضو گروه تروریستی تکفیری رقیب خود (ارتش آزاد) را اعدام و در ملا عام به صلیب کشید. گروه بین الملل مشرق- گروه تروریستی تکفیری داعش دو جوان عضو گروه تروریستی تکفیری رقیب خود (ارتش آزاد) را اعدام و در ملا عام به صلیب کشید. بنابر این گزارش، بخش رسانه ای […]

گروه تروریستی تکفیری داعش دو جوان عضو گروه تروریستی تکفیری رقیب خود (ارتش آزاد) را اعدام و در ملا عام به صلیب کشید.

گروه بین الملل مشرق- گروه تروریستی تکفیری داعش دو جوان عضو گروه تروریستی تکفیری رقیب خود (ارتش آزاد) را اعدام و در ملا عام به صلیب کشید.

اعدام دو عضو گروه رقیب توسط داعش+عکس

بنابر این گزارش، بخش رسانه ای داعش نام این دو قربانی را “محمد کنعان و عبدالرحمن سعید” عنوان کرده و علت اعدام و به صلیب کشیده شدن آنها را برنامه ریزی برای عملیات علیه نیروهای این گروه در دیرالزور عنوان کرده است. گفته می شود کلیه اموال و امکانات شخصی آنها نیز از سوی داعش مصادره شده است. استان دیرالزور در شرق سوریه از سه سال پیش به اشغال داعش در امده و این گروه بر بیش از ۹۰ درصد مساحت آن سیطره یافته است.

اعدام دو عضو گروه رقیب توسط داعش+عکس

تنها چند منطقه مانند فرودگاه نظامی دیرالزور و محلات اطراف آن با رشادتهای نیروهای ارتش سوریه و عشائر بومی منطقه (ارتش عشائری) در کنترل دولت سوریه باقیمانده است. ناظران معتقدند پس از بازپس گیری شهر تدمر توسط ارتش سوریه و گروههای هم پیمان آن، شکستن محاصره شهر دیرالزور هدف بعدی نیروهای نظامی سوریه خواهد بود.

اعدام دو عضو گروه رقیب توسط داعش+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: