تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۰ - ۱۴:۰۸ کد مطلب 90053

ترافیک نیمه‌سنگین در محور فیروزکوه

فرمانده پلیس‌راه دماوند- فیروزکوه از ایجاد ترافیک نیمه‌سنگین به علت مسدود شدن محور هراز در جاده فیروزکوه خبر داد. به گزارش مشرق، علی نیک‌روش دقایقی با اشاره به انسداد محور هراز به علت جاری شدن سیلاب اظهار داشت: هم‌اکنون با توجه به مسدود شدن محور هراز، تردد خودروها از محور دماوند- فیروزکوه انجام می‌شود. وی […]

فرمانده پلیس‌راه دماوند- فیروزکوه از ایجاد ترافیک نیمه‌سنگین به علت مسدود شدن محور هراز در جاده فیروزکوه خبر داد.

به گزارش مشرق، علی نیک‌روش دقایقی با اشاره به انسداد محور هراز به علت جاری شدن سیلاب اظهار داشت: هم‌اکنون با توجه به مسدود شدن محور هراز، تردد خودروها از محور دماوند- فیروزکوه انجام می‌شود.

وی ادامه داد: جاده هراز به علت جاری شدن سیلاب در محدوده بندکنار در کیلومتر ۷۵ مسدود شده است و بار تردد خودروها به محور دماوند- فیروزکوه منتقل شده و سنگینی ترافیک در این جاده ادامه خواهد داشت.

فرمانده پلیس‌راه دماوند- فیروزکوه افزود: اکنون ترافیک نیمه‌‌سنگین و روان در این محور وجود دارد.

نیک‌روش گفت: در محور دماوند- فیروزکوه به‌خصوص در حوزه استحفاظی شهرستان فیروزکوه، بارش‌های الهی به صورت مقطعی است و در این بخش به هیچ‌وجه مه‌گرفتگی وجود ندارد و لازم است رانندگان به علائم راهنمایی و رانندگی توجه داشته باشند.

وی با بیان اینکه هیچ‌گونه اتفاق تلخی در محور دماوند- فیروزکوه تاکنون رخ نداده است، بیان کرد: تردد خودروها به صورت روان در این محور انجام می‌شود.

فرمانده پلیس‌راه دماوند- فیروزکوه به رانندگان توصیه کرد: تجهیزات ایمنی و گرمایشی همراه خود داشته باشند و با احتیاط و توجه به علائم راهنمایی رانندگی مسیر خود را ادامه دهند تا سفری ایمن را داشته باشند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: