تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۰ - ۱۱:۱۴ کد مطلب 90055

شایعات درباره سلامت فیلمساز مشهور ایرانی تکذیب شد.

عباس یاری، در صفحۀ اینستاگرام خود نوشت: «خبری که طی چند روز اخیر خیلی شوکه‌ام کرد خبر بیماری فیلمساز جهانی‌مان عباس کیارستمی بود خیلی‌ها در فضای مجازی شایع کرده بودند استاد بخاطر سرطان در بیمارستان بستری شده اند.

به گزارش میدان۷۲، در روزهای آغازین امسال شایعه ای در برخی رسانه ها منتشر شد که عباس کیارستمی، فیلم ساز مشهور ایرانی، به سبب سرطان در بیمارستان بستری است؛ اما یکی از مسئولان مجله «فیلم» این شایعه را تکذیب کرد.

عباس یاری، در صفحۀ اینستاگرام خود نوشت: «خبری که طی چند روز اخیر خیلی شوکه‌ام کرد خبر بیماری فیلمساز جهانی‌مان عباس کیارستمی بود خیلی‌ها در فضای مجازی شایع کرده بودند استاد بخاطر سرطان در بیمارستان بستری شده اند. حالا خبر خوبی که  برایتان دارم این است که آقای کیارستمی حالشان خیلی بهتر از روزهای قبل است و شایعهٔ سرطان هم خدا را شکر صحت ندارد. بستری شدن‌شان بخاطر عمل روده بوده و پزشکان معالج بعد از عمل، بخاطر ضعف، تب، فشار بالا و قند اجازهٔ مرخصی نداده اند. الان خوشبختانه مشکل خاصی نیست و امیدواریم چهرهٔ هنرمند و دوست‌داشتنی سینمای ایران که افتخارات قابل توجهی برای کشورمان به‌ارمغان آورده اند، تا هفته آینده مرخص شوند».

منبع : تابناک

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: