تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۰ - ۱۵:۰۲ کد مطلب 90073

بهانه تراشی برای قطع یارانه مردم

هاشمی رفسنجانی بر خلاف ایده اشتغال زایی امروزش، در انتخابات سال ۸۴ وعده داده بود به هر بیکار به فراخور تجرد یا تاهلش از ۸۰ تا ۱۲۰ هزار تومان پول نقد بدهد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد، هاشمی رفسنجانی در تازه ترین اظهارات خود در روزهای نخست سال نو […]

هاشمی رفسنجانی بر خلاف ایده اشتغال زایی امروزش، در انتخابات سال ۸۴ وعده داده بود به هر بیکار به فراخور تجرد یا تاهلش از ۸۰ تا ۱۲۰ هزار تومان پول نقد بدهد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد، هاشمی رفسنجانی در تازه ترین اظهارات خود در روزهای نخست سال نو مشغول زمینه سازی چند اتفاق است. علاوه بر اینکه وی با بیان جمله “دنیای فردا دنیای گفتمان هاست نه موشکها” در مسیر تسهیل مسیر برای فشار خارجی بر قدرت دفاعی ایران برآمد، در حال هموار کردن راه دولت برای قطع یارانه ی مردم است.

وی گفته است: “باید در آمد حاصل از فروش نفت مستقیما به مردم داده نشود و برای حفظ کرامت آنها صرف اشتغال زایی شود”.

این در حالی است که هاشمی رفسنجانی بر خلاف ایده اشتغال زایی امروزش، در انتخابات سال ۸۴ وعده داده بود به هر بیکار به فراخور تجرد یا تاهلش از ۸۰ تا ۱۲۰ هزار تومان پول نقد بدهد.

حال این سوال مطرح میشود که آیا هاشمی آنروزها به مردم وعده دروغ می داد؟ یا امروز با بیان آنچکه به آن اعتقادی ندارد در حال زمینه سازی برای دولت در راستای قطع یارانه هاست؟

گفتنی است دولت از سال گذشته تا کنون درآمد میلیونها نفر را قطع کرده که در میان آنها نیازمندان و حتی بیماران خاص نیز وجود دارند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: