تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۱ - ۰۵:۱۲ کد مطلب 90164

هلاکت قاضی تروریست‌ها در حومه دمشق+عکس

در ادامه اختلافات داخلی میان گروههای تروریستی تکفیری فعال در استان دمشق روز گذشته قاضی گروههای تکفیری فعال در استان دمشق ترور شد اما از آن جان سالم بدر برد. گروه بین الملل مشرق- در ادامه اختلافات داخلی میان گروههای تروریستی تکفیری فعال در استان دمشق روز گذشته قاضی گروه‌های تکفیری فعال در استان دمشق ترور […]

در ادامه اختلافات داخلی میان گروههای تروریستی تکفیری فعال در استان دمشق روز گذشته قاضی گروههای تکفیری فعال در استان دمشق ترور شد اما از آن جان سالم بدر برد.

گروه بین الملل مشرق- در ادامه اختلافات داخلی میان گروههای تروریستی تکفیری فعال در استان دمشق روز گذشته قاضی گروه‌های تکفیری فعال در استان دمشق ترور شد اما از آن جان سالم بدر برد.

ترور قاضی تروریستها در حومه دمشق+عکس/آماده انتشار

بنابر این گزارش، “خالد طفور ملقب به ابوسلیمان” مسئول به اصطلاح شرعی گروه‌های تروریستی تکفیری استان دمشق و حاشیه دمشق روز گذشته در حین تردد در اطراف شهر دوما واقع در غوطه شرقیه هدف انفجار بمب کنار جاده‌ای قرار گرفته و از ناحیه شکم و پاها بشدت مجروح شد. وی عضو شورای فرماندهی گروه تروریستی “فیلق الرحمن” (گروهی که ۴۸ مستشار نظامی ایرانی را در مسیر فرودگاه دمشق ربوده بود) زیرمحموعه ارتش آزاد نیز می باشد.

ترور قاضی تروریستها در حومه دمشق+عکس

رسانه های نزدیک به فیلق الرحمن جبهه النصره و داعش را متهم به قرار داشن در این سوء قصد ناکام متهم کرده اند. این دو گروه طی یک ماه گذشته در پی دوره ای اختلاف با ارتش آزاد حملات خونینی را بر علیه مراکز استقرار و فرماندهان فیلق الرحمن انجام داده اند. فلیق الرحمن در کنار گروههای داعش و زیرمحموعه القاعده (جیش الاسلام، احرارالشام، جبهه النصره) فعالیت‌های گسترده ای در مناطق حاشیه‌ای پایتخت سوریه دارد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: