تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۱ - ۰۴:۴۵ کد مطلب 90166

سبقت شاگردان یحیی از پرسپولیس؟

هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال روز پنجشنبه با انجام ۳ دیدار آغاز می‌شود. به گزارش مشرق، هفته بیست و چهارم لیگ برتر در روز ۱۲ فروردین و با انجام سه دیدار آغاز می شود. این بازی ها نخستین دیدارهای رسمی باشگاهی فوتبال ایران در سال ۹۵ است.  نگاهی به این سه بازی می […]

هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال روز پنجشنبه با انجام ۳ دیدار آغاز می‌شود.

به گزارش مشرق، هفته بیست و چهارم لیگ برتر در روز ۱۲ فروردین و با انجام سه دیدار آغاز می شود. این بازی ها نخستین دیدارهای رسمی باشگاهی فوتبال ایران در سال ۹۵ است. 

نگاهی به این سه بازی می اندازیم:

گسترش فولاد تبریز- ذوب آهن اصفهان؛ سبقت شاگردان یحیی از پرسپولیس؟

ذوب آهن برای رسیدن به پله سوم جدول و اینکه بتواند از پرسپولیس در جدول لیگ سبقت بگیرد باید سه امتیاز از گسترش بگیرد. شاگردان گل محمدی روزهای سختی در آغاز سال ۹۵ دارند. آنها باید در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا حاضر شوند و فینال جام حذفی را هم پیش رو دارند.

ذوبی ها با یک مساوی هم به خاطر تفاضل گل بهتر بالاتر از پرسپولیس قرار می گیرند اما این برتری مستحکم به نظر نمی رسد. گسترش فولاد هم برای اینکه رتبه هشتمی خود را حفظ کند نباید در خانه امتیاز از دست بدهد. ذوب آهن در هفت بازی اخیر خود فقط یک برد داشته و شش بازی دیگرش مساوی شده است.

سپاهان- ملوان؛ نبردی حساس برای ته جدولی ها

زرد پوشان اصفهانی در لیگ پانزدهم یک تیم بحران زده هستند آنها که در روزهای آخر سال گذشته در خانه بازی را به حریف ازبکستانی واگذار کردند باید در لیگ برتر هم برای فرار از منطقه سقوط بجنگند و در اولین بازی خانگی در سال ۹۵ سه امتیاز را بگیرند تا شاید رتبه شان در جدول لیگ تک رقمی شود. ملوان هم با محمد احمدزاده؛سومین سرمربی این فصل خود تلاش می کند تا در لیگ برتر باقی بماند. شرایط و امکانات دو باشگاه به هیچ عنوان قابل مقایسه نیست سپاهان تیمی با امکانات و متمول است اما ملوان همواره با مشکلات مالی دست به گریبان بوده از نظر نتیجه گیری اما هر دو تیم شبیه هستند و در این فصل بد نتیجه گرفته اند. استیماچ که جانشین فرکی در سپاهان شده هیچ کمکی به قطب زرد فوتبال ایران نکرده و اگر در این دیدار خانگی هم امتیاز از دست بدهد بحران سپاهان عمیق تر می شود. ملوان اگر در این بازی پیروز شود فقط یک پله در جدول صعود می کند و به رده دوازدهم می رسد و فاصله خود را با سه تیم انتهای جدول بیشتر خواهد کرد و سپاهان هم می خواهد از رده یازدهم جدا شود. نتیجه این بازی برای تیم های انتهای جدول حساس و مهم است.

سایپا- تراکتورسازی؛ نبرد آقا معلم و ژنرال

نارنجی پوشان سایپا برای اینکه امیدهایشان را برای کسب سهمیه آسیایی حفظ کنند باید در اولین دیدار خانگی خود در سال جدید پیروز شوند و حریف آنها تیم اوج گرفته تراکتورسازی است. شاگردان قلعه نویی برای اینکه رابطه شان را با هواداران دو آتشه خود بهبود ببخشند باید در این بازی پیروز شوند تا تراکتورسازی هم همچنان در جمع مدعیان این فصل قرار داشته باشد. نبرد جلالی و قلعه نویی همیشه از نظر فوتبالی جذاب از کار در می آمده است. البته در این بازی سایپا فقط روی کاغذ میزبان است و تعداد هواداران تراکتورسازی قطعا بیشتر از سایپا خواهد بود. باید دید در این بازی آقا معلم( لقب مجید جلالی) پیروز می شود یا ژنرال( لقب امیر قلعه نویی)

برنامه کامل هفته بیست و چهارم لیگ برتر

پنجشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۵

۱۵:۳۰ گسترش فولاد- ذوب آهن

۱۷:۳۰سپاهان- ملوان

۱۷:۳۰سایپا-تراکتورسازی

شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۵

۱۹:۰۰فولاد- صبای قم

یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵

۱۶:۰۰پدیده- استقلال اهواز

۱۷:۰۰پرسپولیس- سیاه جامگان

۱۷:۳۰راه‌آهن- نفت تهران-

۱۸:۵۵استقلال خوزستان- استقلال

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: