تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۲ - ۱۵:۱۱ کد مطلب 90266

شلیک موشک بالستیک به پایگاه مزدوران سعودی در یمن

ارتش و کمیته‌های مردمی یمن با شلیک یک فروند موشک به محل تجمع نظامیان وابسته به ائتلاف ضد یمن در استان «مأرب» توانستند خسارت‌های زیادی به افراد وابسته به این ائتلاف و مواضع آن‌ها وارد کنند. به گزارش مشرق، ارتش و کمیته‌های مردمی یمن از شلیک یک فروند موشک بالستیک «قاهر ۱» به مواضع و […]

ارتش و کمیته‌های مردمی یمن با شلیک یک فروند موشک به محل تجمع نظامیان وابسته به ائتلاف ضد یمن در استان «مأرب» توانستند خسارت‌های زیادی به افراد وابسته به این ائتلاف و مواضع آن‌ها وارد کنند.

به گزارش مشرق، ارتش و کمیته‌های مردمی یمن از شلیک یک فروند موشک بالستیک «قاهر ۱» به مواضع و محل تجمع افراد وابسته به عربستان سعودی در استان «مأرب» خبر دادند.

به گزارش شبکه خبری «المیادین» لبنان، نیروی موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن صبح پنجشنبه (امروز) اعلام کرد در این حمله موشکی که به دقت به هدف اصابت کرده است، خسارت‌های زیادی به پایگاه و مواضع افراد وابسته به ائتلاف ضد یمن به سرکردگی عربستان سعودی وارد کرده است.

یک منبع نظامی در این ارتباط گفت: موشک بالستیک محل تجمع افراد وابسته به عربستان سعودی و آمریکا را در نزدیکی پایگاه «نخلا» در استان مأرب هدف قرار داد.

از سوی دیگر، شبکه خبری المیادین گزارش داد، ارتش یمن و کمیته‌های یمنی حمله نظامیان ائتلاف ضد یمن در «میدی» واقع در استان حجه را دفع کنند.

یک مقام نظامی یمنی چهارشنبه (دیروز) نیز از کشته شدن ۳۷۸ متجاوز و شبه نظامی سعودی – آمریکایی به دست ارتش و کمیته‌های مردمی یمن، خبر داده بود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: