تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۲ - ۱۸:۰۳ کد مطلب 90311

حرکت مشکوک رونالدو قبل از ال کلاسیکو

ستاره پرتغالی رئال مادرید خانه خود را در شهر مادرید در معرض فروش قرار داده است تا زمزمه‌های جدایی او از کهکشانی‌ها در مادرید قوت گیرد. به گزارش مشرق، رویترز نوشت: رئال مادرید بازی بسیار حساسی را در رقابت‌های لیگا پیش‌رو دارد. این تیم باید در هفته سی و یکم در نوکمپ به مصاف بارسلونا […]

ستاره پرتغالی رئال مادرید خانه خود را در شهر مادرید در معرض فروش قرار داده است تا زمزمه‌های جدایی او از کهکشانی‌ها در مادرید قوت گیرد.

به گزارش مشرق، رویترز نوشت: رئال مادرید بازی بسیار حساسی را در رقابت‌های لیگا پیش‌رو دارد. این تیم باید در هفته سی و یکم در نوکمپ به مصاف بارسلونا برود.

رسانه‌های اسپانیایی قبل از این دیدار حساس خبری جنجالی را منتشر کردند تا جایی که نوشتند کریستیانو رونالدو خانه خود را در شهر مادرید در معرض فروش قرار داده است و به نظر می‌رسد که خود را آماده جدایی از رئال می‌کند.

رونالدو در فصل جاری با وجود آمار گلزنی بسیار خوبی که از خود به جای گذاشته اما رابطه خوبی با هواداران رئال ندارد و این به خاطر نتایج ضعیف این تیم در رقابت‌های مختلف به استثنایی لیگ قهرمانان اروپا است. او بهترین گلزن تاریخ رئال به شمار می‌آید اما احتمال جدایی او از رئال در تابستان زیاد است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: